Accolades: Delta Rising

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Posts
  • Smiecho
    Participant
    #8066

    Wiemy o co chodzi. Do rzeczy:

    === Delta Rising ===:
     

    D0R9vots.png
    Mapa Kobali Prime

    Kobali Prime Explorer (10):

    • Vaadwaur Ship Expert (10) - przejść pod kadłubem statku
    • Transport Pod Examiner (10) - wejść do jednego z podów
    • Fountain Enthusiast (10) - wejść na fontannę
    • Obsevant Defender (10) - wleźć na półkę nad Kimem
    • Admiral & Medic (10) - wejść na daszek "namiotu"
    • Admiral Bridge Troll (10) - przejść pod mostem na środku mapy
    • Appreciates View (10) - wejść na podwórko z tyłu jednego z domów
    • Admiral Parkour (10) - dostać się na półkę nad medykami

    Z misji Borg Disconnected:

    • Borg Disconnect (10) - choć raz skończyć misję
    • When all else Fails (10) - zablokować torpedę lecącą w Borga własnym statkiem
    • Not in my Unimatrix (10) - zamknąć rifta Undine
    • Assimilation Cancelled (10) - za to, że w trakcie misji nie został zasymilowany żaden dron Borga
    • Together they Fall (10) - ubić wszystkich trzech bosów
    • Collective Disconnect (10) - ubić wszystkich trzech bosów i jeszcze żeby żaden z graczy nie zginął w trakcie całej misji
    • Divide & Quickly Conquer (10) - chodzi o szybkie ubijanie bossów, max minuta od pierwszego do trzeciego
    • Detour to Freedom (10) - żadna drona nie może dotrzeć do platformy (nie może się zacząć asymilacja żadnej z nich)(doświadczalnie sprawdzone, że może zginąć od Unidine/Borg/Voth w drodze na asymilację) 🙂
    • Killed the Borg Killer (10) - nie dopuścić, by jakakolwiek torpeda Voth uderzyła w uwalnianą dronę Borg

    Za bicie wrogów (paskudy dają teraz tylko 10 punktów za każde acco):

    • Artillery Annihilator (10) - 20 statków Vaadwaur
    • Assault Vessel Ambusher (10) - 100 statków Vaadwaur
    • Vaadwaur Vessel Vanquisher (10) - 200 statków Vaadwaur
    • Snake Charmer (10) - 100 Vaadwaur na ground
    • Serpent Smasher (10) - 500 Vaadwaur na ground
    • Cobra Crusher (10) - 1000 Vaadwaur na ground
    • Bug Basher (10) - 100 robali na ground
    • Parasite Punisher (10) - 500 robali na ground
    • Bluegill Exterminator (10) - 1000 Bluegill na ground

    Za epizody:

    • Dreamcatcher (10) - w misji Mindscape - przeskanować 3 miejsca w labiryncie w umyśle Tuvoka
    • Anticipate (??) - patrol Kelsid - ustawić satelity dla 1 fali wroga (prawdopodobnie zbugowane albo oparte na niesamowicie małym prawdopodobieństwu)
    • Expected (??) - patrol Kelsid - ustawić satelity dla 2 fali wroga (jw.)
    • Prepared (??) - patrol Kelsid - ustawić satelity dla 3 fali wroga (jw.)
    • Flagship Down (10) - w misji Capture the Flag - przeskanować wszystkich chorych i zabitych po drodze
    • Maintained Morales (10) - w misji Revolution - nie zabijać Benthanów
    • Sacrificed for the Greater Good (10) - w misji Revolution - zabijać Benthanów
    • Soft Touch (10) - patrol Gerren - pomóc Vaadwaurom ileś razy (wyjaśnienie)
    • Flip-Flop (10) - patrol Gerren - odmówić pomocy Vaadwaurom ileś razy (wyjaśnienie)

    Inne:

    • Janeway's Legacy Vyntadi (10) - wlecieć do kwadrantu Delta - "północna część"
    • Janeway's Legacy Tekara (10) - wlecieć do kwadrantu Delta - "południowa część"
    • Admiral (30) - za odpowiedni awans
    • Fleet Admiral (30) - za odpowiedni awans
    • Delta Alliance (10) - skończyć reputację
    • Delta Alliance Operative (75) - zebrać naziemny set z reputacji
    • Trait Slot Unlocked (10) - odblokować slot na trait przy okazji 60 levela

    Oczywiście pojawiły się zbugowane, których póki co nie można ukończyć (bo nawet nie wiadomo, za co są):

    • New Crew X2 FED (??)
    • New Duty Officers X2 (??)

    === 5 lat STO ===:
    Kobali Completionistmisja ("Dust to dust") (10):

    • The Magnifitient Five (10) - przed świątynią pozbyć się obrony na Very Hard
    • Static Sprinter (10) - przebiec część pod prądem w mniej niż 2 minuty
    • Electric Slider (10) - przebiec część pod prądem bez porażenia
    • Razed the Maze (10) - pokonać labirynt w mniej niż 2 minuty
    • Light Stepper (10) - przejść rampy bez dotknięcia elektrycznych paneli
    • Head Held High (10) - przejść rampy bez umierania
    • Ramp Up the Difficulty (10) - przejść rampy w 2 minuty
    • Platform Elitist (10) - przejść rampy na Very Hard
    • Vaadwaur Historian (10) - znaleźć 5 konsol
    • dodatkowo: Twinsouls (10) - oddać misję będąc jeszcze na statku z Kimami.

    Inne::

    • Celebration: Year Five! (10) - w trakcie eventu zebrać jakąś cząsteczkę omega.
    FAB
    Participant
    #119359

    Collective Disconnect (10) - ubić wszystkich trzech bosów i jeszcze żeby żaden z graczy nie zginął

    Smiecho
    Participant
    #119361

    Dzięki, dopisane.

     

    Coś skąpią punkty w tym sezonie... Po 10 za prawie wszystko, nawet za kategorię Kill. :/

    FAB
    Participant
    #119362

    A ja dzięki za prowadzenie zestawienia 🙂

    Smiecho
    Participant
    #119640

    Mały update: wykryto dwa nowe accolade... Trochę zakręcone.
     
    Podczas patrolu w systemie Gerren możemy pomóc, albo odmówić pomocy Vaadwaurom. Nasze decyzje mają wpływ na to, jak duża będzie grupka przyjacielskich Vadwaarów podczas powtarzania misji. Jeśli pomożemy, to następnym razem grupka będzie mniejsze i analogicznie z odmową pomocy.
     
    Pierwsze acco dostaje się, gdy liczba okrętów osiągnie minimum (co osiągamy przez powtarzanie misji kilka-kilkanaście razy, za każdym razem pomagając Vaadwaurom), drugie za maksimum (analogicznie, kilka razy powtarzamy misje i odmawiamy pomocy). Oczywistym jest, że nie warto przeplatać pomocy i odmowy, bo liczba nie osiągnie wartości brzegowych...

    Edit: Acco dostaje się, gdy liczba okrętów osiągnie 2 i 12.

    FAB
    Participant
    #119790

    ^ Pozwolę sobie uszczegółowić:

    aby zdobyć acco, trzeba zacząć od udzielania pomocy (amnestia) x 10, a potem 10 x odmówić tej pomocy.

    PS. ciekawostka: gdy udzielamy pomocy, to można zauważyć, że jeden ze statków odlatuje 🙂

    Odan
    Participant
    #120770

    Uneasy Allies:

     

     

    * The Admiral Doesn't Get Hands Dirty - za przydzielenie odpowiednich boffow (sci,engi,tac) do naprawy statku

    * Curse Your Sudden but Inevitable Betrayal - pokonanie VanZyl w mniej niż 30 sekund

    Smiecho
    Participant
    #120771

    No właśnie.... Mam pytanie. 🙂

    Czy oprócz Faba kogoś jeszcze interesują acoolady? Innymi słowy czy rozwijać ten wątek i dodawać nowe wpisy w przyszłości?

    Slawek
    Moderator
    #120772

    Zależy co rozumiesz przez "interesują".

    Ja chętnie zdobywam accolades "przy okazji", jeśli wiem gdzie ich szukać, lub wiem na czym polegają, tudzież kiedy przekładają się na jakąś dodatkową nagrodę. W tej kwestii polegałem zwykle na forumowych tematach.

    Nie interesują mnie jednak punkty, ani tym bardziej skupianie całej swojej rozgrywki na zdobywaniu punkcików, na które i tak mało kto zwraca uwagę, i które nie przekładają się na nic praktycznego.

    Jak masz czas i chęci, to ja na pewno będę śledził aktualizacje - po prostu z innymi intencjami, niż Ty czy FAB. 😉

    Piotr
    Keymaster
    #120793

    Ja też! Ja też! Co prawda gram tyle, ile gram i już od dawna nie latam specjalnie za acco, ale jeśli zobaczę, że mi do któregoś po drodze, to zrobię. A zobaczyć to mogę tylko tu, więc jeśli jesteś chętny kontynuować, to wdzięczna widownia tu jest. 😉

    Smiecho
    Participant
    #120794

    Ok, to zakładam. 🙂

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram