Forum Trek.pl Newsy Star Trek Abrams o nowym filmie i o wypowiedzi Shatnera

Abrams o nowym filmie i o wypowiedzi Shatnera

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4214

    Reżyser Trek XI J.J. Abrams powtórzył po raz kolejny w tym tygodniu, że nowy film powinien przemawiać zarówno do dawnych fanów, jak i do ludzi, którzy są nowi w tym temacie.

    [more]"Powiedziałem, że fani Star Trek będą bardzo zadowoleni z nowego filmu," Sci-Fi Wire cytuje wypowiedź Abramsa podczas konferencji prasowej Television Critics Association . "Cześć temu, co było przedtem, ale ja nie robiłem filmu tylko dla ludzi, którzy już siedzą w temacie, ponieważ lubię Star Trek, ale nigdy nie byłem zaprzysięgłym fanem. Myślę, że film oczywiście nie zadowoli każdego. Nie może. Jednak zadowoli większość po obu stronach."

    Abrams podjął też wysiłek, by odpowiedzieć na video z wywiadem Williama Shatnera na YouTube, w którym oryginalny Kirk mówi o tym, czy Abrams kiedykolwiek proponował mu udział w filmie.

    "Myślę, że to, co powiedział pan Shatner było nieporozumieniem" powiedział Abrams "Byłem cytowany tak, jakbym próbował powiedzieć, że będzie on grał w nowym filmie. Chcę powiedzieć, że próbowaliśmy znaleźć sposób, by wskrzesić martwą postać tak, żeby nie wyglądało to kulawo. Nie mogliśmy sobie wyobrazić, jak to zrobić. Myślę, że gdy powiedziałem, że próbujemy wspomnieć o nim w nowym filmie, odczytał to jako próbę zaangażowania go. Nie marnowałbym jego czasu kiepskimi pomysłami."

    Na koniec Abrams opowiedział trochę o statkach w nowym filmie, kontynuując wypowiedzi scenarzysty Roberto Orci'ego, który określił kosmiczne walki jako wzorowane na walkach morskich.

    "To wielkie statki, więc trochę tak będzie, ale będzie trochę więcej świateł i zabawy, i akcji, niż kiedykolwiek widzieliśmy wcześniej," powiedział Abrams. "Jest kilka dobrych efektów specjalnych, które zrobił [Industrial Light & Magic]. To zadziwiające."

    Żeby przeczytać oryginalny raport Sci-Fi Wire, kliknij tutaj.

    Źródło: TrekToday[/more]

    I. Thorne
    Participant
    #67597

    który określił kosmiczne walki jako wzorowane na walkach morskich.

    Dzięki Bogu za to, że nie będą to Gwiezdne Wojny z ich setkami mysliwców.

    Lo'Rel
    Participant
    #67602

    Ja tam jestem zauroczony walkami z Gwiezdnych Wojen, szczególnie z Zemsty Sithów. Ale co pasuje do SW niekoniecznie sprawdzi się w Treku. Owszem, może większy rozmach niż w Gniewie Khana, ale w granicach trekowego rozsądku.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram