Forum Fandom Kluby i grupy eMPIR A może by jakieś spotkanie

A może by jakieś spotkanie

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • Coen
    Participant
    #3993

    Witam.Minęło niestety sporo czasu od ostatniego oficjalnego spotkania fanów ST. Z tego co widzę inne regiony mają podobny problem. Czy jest więc szansa aby w Małopolsce coś się ruszyło? Osobiście proponuje Kraków, Bochnie lub Tarnów na miejsce spotkania a datę proponował bym na przyszłą sobotę 30'stego. Co Wy na to?

    Pah Wraith
    Participant
    #61201

    Hello 🙂

    Myślę, że wypwowiem się w imieniu całego eMPIRu, deklarując chęć spotkania 🙂

    Do tej pory odbywało się u nas sporo różnego rodzaju zebrań, ale poświęconych głównie Horizonowi, więc raczej były to zebrania mniej lub bardziej zamknięte. Ale myślę, że można by się zebrać na trochę tak cokolwiek w szerszym gronie 🙂

    Napisz koniecznie jakie godziny i dni by Ci pasowały z uwagi na potrzeby transportowe.

    Coen
    Participant
    #61494

    Hmm...Sobota to chyba najlepszy możliwy termin jak mi się zdaje. Pytanie jeszcze gdzie i czy ktoś się jeszcze planuje zjawić?

    Coen
    Participant
    #61687

    WitamNiestety z powodów niezależnych najbliższa sobota okazała się dla mnie terminem niedostępnym. Przepraszam za całe zamieszanie

    Domko
    Participant
    #62307

    Okres urlopowy, więc paru osób nie było (w tym mnie). Spotkania się nadal odbywają z róźną frekwencją, ale najczęściej w niedzielę o 20 w "Re". Wczoraj również się odbyło.Dobrze jest wcześniej się zapowiedzieć, aby zorientować się czy spotkanie się odbywa.

    Q
    Participant
    #71986

    Hmmm...A my mamy jakichś Trekkerów w Bochni czy Tarnowie? Zgłaszać się tu pod moje skrzydełka z namiarami.

    zdarom
    Participant
    #75107

    Może i nie z Tarnowa ale całkiem blisko 😀

    Coen
    Participant
    #75111

    Autonomiczna, nigdy nie niepodbita klingońska kolonia w romulańskim sektorze zgłasza swoje istnienie:) Cóż Ci potrzeba wszechpotężna istoto?

    Zuza
    Participant
    #75115

    Biorąc pod uwagę pogodę, pewnie piwa 🙄

    scimitar
    Participant
    #75123

    Jakieś spotkanie w Krk jest planowane wstępnie na niedziele pewnie koło 17/18 w Re, jeśli jest ktoś zainteresowany to zpraszamy 🙂

    zdarom
    Participant
    #75129

    Gdyby to było bliżej to czemu nie.

    fluor
    Keymaster
    #75132

    Coen: Twój prowiant uratował żywoty ostatnich trzech sprawiedliwych, którzy zostali na TrekSferze aż do końca sprzątania, a przy okazji obdzieliliśmy jeszcze inne napotkane osoby. Uczucie podobne do misjonarzy, którzy najpierw dają głodnym chleb, a później pytają czy człowiek woli treka czy GW ;D

    Coen
    Participant
    #75167

    Ha! Nie możesz wygrać argumentami, możesz sposobem:) A na poważnie to proszę bardzo:)

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram