Forum Fantastyka Star Trek A moglo byc tak pieknie

A moglo byc tak pieknie

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 79 total)
  • Author
    Posts
  • Zarathos
    Participant
    #2896
    r_ADM
    Participant
    #43640

    Naczy, ze ta pomarszczona staruszka jest lepsze od Mulgrew ?

    Zarathos
    Participant
    #43643

    To miala byc kapitan, a nie maskotka okretu jak Kes czy 7z9.

    Gosiek
    Participant
    #43645

    Temat już trochę odgrzewany, bo filmik z Bujold można było oglądać jakiś czas temu i zarówno wtedy jak i teraz nie zrobiła na mnie powalającego wrażenia. Co prawda w takich kilkuminutowych migawkach nie za wiele można pokazać, ale... Imo seriale oprócz dobrej fabuły powinny też być przyciągające wizualnie, a ta pani jakoś za bardzo nie jest. Mulgrew też nie była bez wad, ale jakoś bardziej mi przypadła do gustu (co nie znaczy, że ją bardzo lubię ;>).

    Zarathos
    Participant
    #43646

    Wiesz, jezeli mam byc szczery to Bujold znacznie bardziej mi sie podobala niz Mulgrew.

    I. Thorne
    Participant
    #43648

    Gdzieś juz to pisało, że podobna była to Picarda (charakterem, nie urodą 🙂 ). I ja się z tym zgadzam.A to, że jest sztywna wynika z początku kręcenai serialu. W DS9 Sisko spokojnie reagował na Saratodze jak gdyby miał zjeść ciasteczko :>

    Domko
    Participant
    #43675

    Nie przepadam za Janeway w wykonaniu Mulgrew. Jednak Bujold wygląda cały czas tak, jakby kogoś chciała zabić. IMHO w porównaniu z nią Mulgrew jest ok - dobrze, że nie zostawiono Bujold...

    Barusz
    Participant
    #54554

    Bezpośrednie porównanie 😉

    http://www.youtube.com/watch?v=8SIZcDWKyw0

    http://www.youtube.com/watch?v=H4-sNgJxybM

    Według mnie Mulgrow rządzi 😉 Swoją drogą gdyby mi ktoś powiedział, że Bujold miała wtedy tylko 53 lata (ludzie, to naprawdę nie jest/nie musi być starość!!!), a ja nie mógłbym sprawdzić, to bym w to nie uwierzył. Podobnie zresztą jak w to, że Patrioc Staward w pierwszym sezonie TNG nie miał jeszcze piędzisiątki.

    lszekg
    Participant
    #54555

    Ja obstaję przy remisie... gorzej byłoby gdyby umieściliby na jej miejscu Pam Anderson wyobrazacie sobie takie eeee... "baloniki" w Treku bo ja nie ;D Ale to się zmieni... 😎

    Slawek
    Moderator
    #54556

    wyobrazacie sobie takie eeee... "baloniki" w Treku bo ja nie

    Obejrzyj VOYa od sezonu czwartego i Entka a zobaczysz na własne oczy...

    Co do samej Bujold to po tym co widziałem na filmach uważam, że dobrze, iż jej nie wybrali. W każdej pokazanej scenie gra tak samo, nie przejawia żadnych emocji i ogólnie niezbyt pasowała. Choć samej Janeway nie lubię jako postaci to uważam, że Muglew zagrała ją bardzo dobrze. Powodów do płaczu nie ma.

    lszekg
    Participant
    #54569

    T'pol to nie Trek (kanonu to tu prawie żadnego) a 7z9 to no wiesz... "cyców" (Tak tak, użyłem tego słowa. Jeśli moderator uzna to słowo za zbyt yy..... obraźliwe czy otwarte to proszę mnie poinformować zmienię to) nie ma żadnych. Co do T'pol to ten obcisły kostiumik tak je wybałuszył. Miss biustu jeszcze w Star Trek nie było. ( I niech tak zostanie) 😉

    I. Thorne
    Participant
    #54575

    Ciekawe są te wcześniejsze posty, bo ja nigdy na "ozdabiaczki" serialu (Chapel, Troi, Dax, 7 z 9 czy T'Pol) nie zwracałem zbytniej uwagi.A gdybyście mieli wybrac dowolną aktorkę jako zastępczynie Mulgrew to która nią by była?

    Barusz
    Participant
    #54599

    Geena Davies 😉 lub może Alice Kriege.

    Cross
    Keymaster
    #54629

    Ciekawe są te wcześniejsze posty, bo ja nigdy na "ozdabiaczki" serialu (Chapel, Troi, Dax, 7 z 9 czy T'Pol) nie zwracałem zbytniej uwagi.

    T'Pol to jest dziewczę... :wub: Mam nawet filmiki, gdzie ona, te tego... :blush1:

    lszekg
    Participant
    #54634

    Ktoś mądry powiedział że tylko Spock Był prawdziwym volkanem a po obejżeniu panny pol to sie mie na żyg... zbiera to nie volkanka to poprostu napalona babeczka z baru. Więc innymi słowy stałeś się jednym z zombiaków kiepskich Sci-Fi

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 79 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram