Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co ze związkami homoseksualnymi?

A co ze związkami homoseksualnymi?

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 278 total)
  • Author
    Posts
  • Match
    Participant
    #111988

    Powstał już nawet mem opisujący podobne zachowania 😉

    Dołączona grafika

    #111990

    Advice Captain

    >Popieraj zniesienie prawa pracy

    >Bądź matołem i wkręć się do rodzinnej firmy

    Kazda myslaca osoba popiera zniesienie prawa pracy..

    NIe jestem matołem. Robie to z czegfo bede miał kase

    O to własnie idzie. Firma kierowana przez kogoś na twoim poziomie umysłowym upadnie po najdalej poł roku, po części wskutek złych decyzji, po części rozkradziona przez menedzerów, których nie zdołasz upilnować (no jak, przy twoim zasobie wiedzy?). A ty pójdziesz gdzie twoje miejsce. Myć kible po dwa złote za godzinę. Właśnie dlatego rynek jest czyms dobrym, właśnie dlatego konkurencja, prywatyzacja, likwidacja ustawodawstwa pracy itd. jest czymś dobrym. To właśnie jest niewidzialna ręka rynku.

    W zawodzie któy wybrałem trudno podjac zła decyzje ty mbardziej jak sie pracuje samemu.. a na tym zawodzie sie znam 🙂

    Match
    Participant
    #111992

    Żigolak?

    Lo'Rel
    Participant
    #111999

    To dosyć zadziwiające, że jakiś gimnazjalista cymbał, niestety tak trzeba to zjawisko nazwać, wygłasza prowokacyjne sądy i całe forum daje się wplątać w to wszystko. Ja przez chwilę też, co mnie żenuje. Najpierw wyzywa Amerykanów od matołów, mówi potem, że geografia jest mu niepotrzebna. Przecież w normalnych warunkach dostałby lanie w dupsko i z płaczem poszedłby lekcje odrabiać, żeby to za kilka lat naprawdę na durnia nie wyrosło. Próby tłumaczenia mu czegokolwiek nie mogą dać skutku, ponieważ z nim jest tak jak z tym dzieckiem przytoczonym w innym wątku (a może i w tym, sam już nie wiem, bo daliśmy się tak ponieść, że mieszamy poruszane tematy w każdym poruszanym wątku - btw, admini nas zabiją za to;) i jego możliwościami poznawczymi. To chyba Match dał ten przykład: nie wytłumaczysz czterolatkowi dlaczego mama nie kupiła mu autka. Jest jeszcze na to za głupi. Ja zasadniczo kończę te spory, szkoda mi na gówniarza czasu.

    Melnikor
    Participant
    #112000

    Zawody o jakich myśle to informatyka, polityka lub reżyser/aktor.

    Nie wiem po co mi geografia, muzyka, technika itp..

    WTF? Chcesz zajmować się urządzeniami elektronicznymi, ale wiedza z dziedziny która daje podstawy do dalszej nauki elektrotechniki, elektroniki i programowania nie jest ci potrzebna?

    Match
    Participant
    #112001

    @ Lo'Rel - Idioci przekonani o swojej nieomylności są zabawni, ot i cała tajemnica polemiki z nimi@Melnikor - Nie wiem jak teraz wygląda podstawa programowa techniki, ale kiedy ja byłem w gimnazjum to były jednak głównie czynności manualne z podstaw mechaniki - zrób wtyczkę, zeszlifuj coś, itd. Trudno to uznać za przydatne w wymiarze 1h tygodniowo.

    Barusz
    Participant
    #112002

    Advice Captain

    >Popieraj zniesienie prawa pracy

    >Bądź matołem i wkręć się do rodzinnej firmy

    Kazda myslaca osoba popiera zniesienie prawa pracy..

    NIe jestem matołem. Robie to z czegfo bede miał kase

    O to własnie idzie. Firma kierowana przez kogoś na twoim poziomie umysłowym upadnie po najdalej poł roku, po części wskutek złych decyzji, po części rozkradziona przez menedzerów, których nie zdołasz upilnować (no jak, przy twoim zasobie wiedzy?). A ty pójdziesz gdzie twoje miejsce. Myć kible po dwa złote za godzinę. Właśnie dlatego rynek jest czyms dobrym, właśnie dlatego konkurencja, prywatyzacja, likwidacja ustawodawstwa pracy itd. jest czymś dobrym. To właśnie jest niewidzialna ręka rynku.

    W zawodzie któy wybrałem trudno podjac zła decyzje ty mbardziej jak sie pracuje samemu.. a na tym zawodzie sie znam 🙂

    Jakim zawodzie? Odziedziczysz firmę rodziców tak? Udziały lub akcje w tej firmie, ściśle. Nie będzie w stanie tą firmą kierować. Ani nawet pilnowac wynajętych do tego menegerów. Po pół roku jej nie będzie, trzeba będzie ogłosić upadłość. A ty, jak już było pisane będziesz zarabiał 800-900 zł.

    Wolny rynek rządzi.

    Lo'Rel
    Participant
    #112005

    Lo'Rel - Idioci przekonani o swojej nieomylności są zabawni, ot i cała tajemnica polemiki z nimi

    Wiem Match, ale wszystko do czasu. Jego wypowiedzi stały się tak przewidywalne, że o ile jeszcze wczoraj może dałem się zaskoczyć poziomem głupoty, tak dzisiaj już niespecjalnie.

    Melnikor
    Participant
    #112006

    @Melnikor - Nie wiem jak teraz wygląda podstawa programowa techniki, ale kiedy ja byłem w gimnazjum to były jednak głównie czynności manualne z podstaw mechaniki - zrób wtyczkę, zeszlifuj coś, itd. Trudno to uznać za przydatne w wymiarze 1h tygodniowo.

    Wierz mi nawet ta godzina tygodniowo ma znaczenie, zwłaszcza teraz jak ludzie mają problem przeczytać instrukcję i na jej podstawie złożyć regał z IKEI. W programie na pewno jest rysunek techniczny i izometria, a bez tej wiedzy nie bardzo widzę jak ktoś ma później ogarnąć schematy elektryczne/elektroniczne czy też geometrię wykreślną która jest obowiązkowa na każdych studiach technicznych, w tym Informatyce.

    Match
    Participant
    #112007

    Na podstawie własnych doświadczeń muszę podejść do tego sceptycznie. Miałem zero rysunku techincznego, geometrii wykreślnej i.t.p. Wszystkiego musiałem się uczyć na pierwszym roku. Na szczęście zawsze lubiłem klocki lego, co bardzo pomogło :)BTW ostatnio w robocie miałe mrzykład czym się różni teoria od praktyki - naszkicowałem w warsztacie rysunek, którym za nic bym nie zaliczył rysunku technicznego, pytając czy to wystarczy. Padła odpowiedź, że rysunek ma za dużo wymiarów i po co one komu 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #112008

    nie bardzo widzę jak ktoś ma później ogarnąć schematy elektryczne/elektroniczne czy też geometrię wykreślną która jest obowiązkowa na każdych studiach technicznych, w tym Informatyce.

    Nie wziąłeś pod uwagę, że studia też są dla lewaków. 😉

    Match
    Participant
    #112009

    No tak, w końcu 3-4 przedmioty to wszystko, co potrzebne w życiu 😉

    #112012

    Żigolak?

    Nie

    To dosyć zadziwiające, że jakiś gimnazjalista cymbał, niestety tak trzeba to zjawisko nazwać, wygłasza prowokacyjne sądy i całe forum daje się wplątać w to wszystko. Ja przez chwilę też, co mnie żenuje. Najpierw wyzywa Amerykanów od matołów, mówi potem, że geografia jest mu niepotrzebna. Przecież w normalnych warunkach dostałby lanie w dupsko i z płaczem poszedłby lekcje odrabiać, żeby to za kilka lat naprawdę na durnia nie wyrosło. Próby tłumaczenia mu czegokolwiek nie mogą dać skutku, ponieważ z nim jest tak jak z tym dzieckiem przytoczonym w innym wątku (a może i w tym, sam już nie wiem, bo daliśmy się tak ponieść, że mieszamy poruszane tematy w każdym poruszanym wątku - btw, admini nas zabiją za to;) i jego możliwościami poznawczymi. To chyba Match dał ten przykład: nie wytłumaczysz czterolatkowi dlaczego mama nie kupiła mu autka. Jest jeszcze na to za głupi. Ja zasadniczo kończę te spory, szkoda mi na gówniarza czasu.

    Cymbał? I mówi to zapewne jakis stolarz itp bez wiekszego wyksztalcenia

    Amerykanie sa matołami...

    Bo geografia JEST MI NIEPOTRZEBNA i to całkowicie - Tak sam jak muzyka, wf itp. NIe mówie zebym na nia nie chodizł - Wszystko zależy od rodzica. Na religie (doborwolny przedmiot) chodzę.. Zmuszanie dziecka do chodzenia na taki przedmiot to ju jest chore ale rodzice decyduja.

    Ja nie mam normalnych warunkach. Mama jest nadopiekuńcza, ojciec to debil a jedyna inteligentna osoba to dziadek..

    Ja za głupi nei jestem. Świetnie rozumiem to co do mnie mówiecie - Rzecz w tym ze ja mam w wiekszośc iracje.. Pomijajac dyskusje o homoseksualiźmie bo to nic nie warty tematj ak pawa homoseksualistów.

    Zawody o jakich myśle to informatyka, polityka lub reżyser/aktor.

    Nie wiem po co mi geografia, muzyka, technika itp..

    WTF? Chcesz zajmować się urządzeniami elektronicznymi, ale wiedza z dziedziny która daje podstawy do dalszej nauki elektrotechniki, elektroniki i programowania nie jest ci potrzebna?

    Nie, tym bardziej ze juz teraz mam spora wiedze komputerowa. Zreszta nawet informatyka jest mi zbedna kiedy wszystkiego moge nauczyć sie sam.. Zreszta z tego co mi wiadomo od inych informatyków - WIekszośc osób dzwoni bo nie moze sobie poradzic z pierdoła z która JA radze sobie w mniej niz 15 minut..

    @ Lo'Rel - Idioci przekonani o swojej nieomylności są zabawni, ot i cała tajemnica polemiki z nimi

    @Melnikor - Nie wiem jak teraz wygląda podstawa programowa techniki, ale kiedy ja byłem w gimnazjum to były jednak głównie czynności manualne z podstaw mechaniki - zrób wtyczkę, zeszlifuj coś, itd. Trudno to uznać za przydatne w wymiarze 1h tygodniowo.

    Idiota nie jestem, nie omylny tez nie jestem - Po prostu w kwestii libertarianizmu mam 100% racji i wasze gadania tego nei zmieni 🙂

    Advice Captain

    >Popieraj zniesienie prawa pracy

    >Bądź matołem i wkręć się do rodzinnej firmy

    Kazda myslaca osoba popiera zniesienie prawa pracy..

    NIe jestem matołem. Robie to z czegfo bede miał kase

    O to własnie idzie. Firma kierowana przez kogoś na twoim poziomie umysłowym upadnie po najdalej poł roku, po części wskutek złych decyzji, po części rozkradziona przez menedzerów, których nie zdołasz upilnować (no jak, przy twoim zasobie wiedzy?). A ty pójdziesz gdzie twoje miejsce. Myć kible po dwa złote za godzinę. Właśnie dlatego rynek jest czyms dobrym, właśnie dlatego konkurencja, prywatyzacja, likwidacja ustawodawstwa pracy itd. jest czymś dobrym. To właśnie jest niewidzialna ręka rynku.

    W zawodzie któy wybrałem trudno podjac zła decyzje ty mbardziej jak sie pracuje samemu.. a na tym zawodzie sie znam 🙂

    Jakim zawodzie? Odziedziczysz firmę rodziców tak? Udziały lub akcje w tej firmie, ściśle. Nie będzie w stanie tą firmą kierować. Ani nawet pilnowac wynajętych do tego menegerów. Po pół roku jej nie będzie, trzeba będzie ogłosić upadłość. A ty, jak już było pisane będziesz zarabiał 800-900 zł.

    Wolny rynek rządzi.

    Jak mówięłm - Rodzice sa informatykami i prowadza mały sklep z komputerami... Bardzo dużą firma to, nie jest.. Zbyt dużo Mody na sukces sie naogladałes..

    Lo'Rel - Idioci przekonani o swojej nieomylności są zabawni, ot i cała tajemnica polemiki z nimi

    Wiem Match, ale wszystko do czasu. Jego wypowiedzi stały się tak przewidywalne, że o ile jeszcze wczoraj może dałem się zaskoczyć poziomem głupoty, tak dzisiaj już niespecjalnie.

    Ktoś kto popiera prawo pracy zarzuca mi glupote 🙂

    nie bardzo widzę jak ktoś ma później ogarnąć schematy elektryczne/elektroniczne czy też geometrię wykreślną która jest obowiązkowa na każdych studiach technicznych, w tym Informatyce.

    Nie wziąłeś pod uwagę, że studia też są dla lewaków. 😉

    odwrotnie - Studia sa dla normalnych ludzi którzy myśla, do takich lewaki sie nie zaliczaja dlatego powinni jak najszybciej zdechnac lub sie zabic.. dobra mneijsza z tym - Lewaki sa za głupi na studia. Żeby być lewakiem trzeba bardzo mało myślec bo nie wiem jakim trzeba byc kretynem żeby będzac świadomym tego co to jest socjalizm itp byli lewicowcami.. prawicowcy nie lepsi ale mogą byc normalni...

    No tak, w końcu 3-4 przedmioty to wszystko, co potrzebne w życiu 😉

    Szkoła powinna być nieobowiazkowa i rodzice powinni w 100% decydowac o tym o czym ucza ich dzieci - Nie jest mi potrzebny wf, muzyka, technika, plastyka, historia(ja bardzo lubie wiec mógłbym chodzić), geografia(a przynajmneij to czego na niej uczą) biologa, chemia itp.

    Polski, Matma i to jedyne przedmioty które sa tak naprawde ptorzebne.. Inne rz sie przydaja ale Polski i Matma sa nie do zastapienia... Chyba ze sie mieszka za granica to rpzydaje sie angielski

    Match
    Participant
    #112016

    Z tym brakiem historii to bym uważał, bo potem się pisze głupoty o braku cywiliacji afrykańskich w okresie przedeuropejskim 😉

    odwrotnie - Studia sa dla normalnych ludzi którzy myśla, do takich lewaki sie nie zaliczaja dlatego powinni jak najszybciej zdechnac lub sie zabic.. dobra mneijsza z tym - Lewaki sa za głupi na studia. Żeby być lewakiem trzeba bardzo mało myślec bo nie wiem jakim trzeba byc kretynem żeby będzac świadomym tego co to jest socjalizm itp byli lewicowcami.. prawicowcy nie lepsi ale mogą byc normalni...

    Strumień świadomości at its best 😀

    Idiota nie jestem, nie omylny tez nie jestem - Po prostu w kwestii libertarianizmu mam 100% racji i wasze gadania tego nei zmieni

    Libertarianizmu? Zwykły gimbazjalizm z wnioskowaniem ja mam rację, wy nie, zabijcie się 😆

    Barusz
    Participant
    #112019

    @ Kapitan James T. Kirk - Serio uważasz, że małą firmę trudniej doprowadzić do upadłości niż dużą? Swoją drogą ciekawe, jak właściciele małego sklepu mogą zarabiać kilka razy wiecej niż przeciętni Polacy, jak to swego czasu ująłeś...

    Ty wierzysz, że będziesz mógł pracować jako informatyk (że będziesz znajdował klientów), ja jestem przekonany, że skończysz przy najprostrzych możliwych pracach fizycznych. Czekamy aż zweryfikuje cię rynek. To najlepszy możliwy weryfikator.

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 278 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram