Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka A co wy myslicie o naszym kraju?

A co wy myslicie o naszym kraju?

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 155 total)
  • Author
    Posts
  • Barusz
    Participant
    #111847

    "Równość jest pojęciem istniejącym jedynie w świecie matematyki". Zawsze coś/ktoś jest lepszy (mniej zły), a coś gorsze.Co jest złego w adopcji przez gejów? WTF? Dadzą mniej miłosci, ciepła? Mniej się zatroszczą o dzieciaka? Będą go zmuszali do oglądania, jak się p*eprzą może? Serio pytam.

    Match
    Participant
    #111850

    jak ja bede w twoim wieku i nic sie nie zmieni to bede dawno za granica wiec watpie by miał inne spojrzenie na świat.

    Czy będzie to jedyne libertariańskie państwo na świecie, Somalia?

    Praciowałeś kiedyś, czy wciąż jesteś na utrzymaniu rodziców?

    touché

    #111855

    Praciowałeś kiedyś, czy wciąż jesteś na utrzymaniu rodziców?

    Sprzedawałem kiedys kury i nawet zarobiłem 2000 zł (dorosły kochin kosztuje) ale rodzice zabrali mi ta kase bo nie chcieli bym az tyle posiadał - w takim wypadku wole juz byc pasożytem niż żywicielem.

    ""Równość jest pojęciem istniejącym jedynie w świecie matematyki". Zawsze coś/ktoś jest lepszy (mniej zły), a coś gorsze."

    To zawsze powtarzałem innym (szczególnie kobietom, femistkom, lewakom itp). W 100% zgadzam sie z tym stwierdzniem. Dodma jeszcze że sprawiedliwe jest dac komus tyle na ile zapracuje a nie po równo...

    "Co jest złego w adopcji przez gejów? WTF? Dadzą mniej miłosci, ciepła? Mniej się zatroszczą o dzieciaka? Będą go zmuszali do oglądania, jak się p*eprzą może? Serio pytam."

    Normalna rodzina to ojciec i matka a ostatecznie JEDNO z nich (kiedys moi rodzice sie rozstali na krótki czas o cos o tym wiem). Jeśli dziecko ŚWIADOMIE (bo ma powiedzmy 12 lat itp) zechce isć do homosiów to prosze bardzo (ale najpierw nalezy mu wytłumaczyc z tczym to sie wiaze) ale adopcja jest dla dobra DZIECKA a wiekszośc homosiów używa argumentów "Kazdy ma prawo do dziecka" co jest śmieszne i tyle. Przeciez takie dziecko było by potepiane w szkole itp.

    "Czy będzie to jedyne libertariańskie państwo na świecie, Somalia?"

    Hongkong(on podlega chinom ale jest zaliczany jako osobne państwo), Singapur, Australia, Szwajcaria, Kanada te kraje lubie.

    W Somalii 99% mieszkańców to muzułmanie i wolnosci tam nie ma..

    Barusz
    Participant
    #111856

    Zakładając, że piszesz prawdę - siedziałeś w wakację na stoisku i sprzedawałeś kury i nazywasz to pracą? Wiele to o tobie mówi.Adopcja jest dla dobra dziecka, zapewniam.Argument z potępieniem przez społeczeństwo jest już nawet nie śmieszny.

    #111865

    Zakładając, że piszesz prawdę - siedziałeś w wakację na stoisku i sprzedawałeś kury i nazywasz to pracą? Wiele to o tobie mówi.

    Adopcja jest dla dobra dziecka, zapewniam.

    Argument z potępieniem przez społeczeństwo jest już nawet nie śmieszny.

    Nie - Przez allegro sprzedawałem..

    Zarabiałem na tym PIENIĄDZE a kurczakami opiekowałem sie sam. Były moje. Czy praca musi byc trudna? Nie liczy sie jak pracuejsz - Liczy sie ile zarobisz

    Homoseksualisci sa ludźmi nienormalnymi a dzieci powinni adoptowac tylko ludzie normalni

    Barusz
    Participant
    #111866

    Kolejna bzdura, w wypadku płatnych morderców też "nie liczy się jak pracujesz"?Skąd wniosek, że homoseksualiści są nienormalni?

    Match
    Participant
    #111867

    W Somalii 99% mieszkańców to muzułmanie i wolnosci tam nie ma..

    Ale przecież to najbardziej libertariańskie państwo na świecie: prawie zerowe wydatki rządowe, brak podatków i regulacji, prawo zwyczajowe i kontraktowe jako jedyne istniejące formy prawa, brak przymusowych ubezpieczeń. Ba, brak sektora państwowego w gospodarce, pełen dostęp do broni, dzieci mogą świadomie decydować o swojej przyszłości...

    A, że akurat tam żyją Muzułmanie, cóż - nie poradzisz, na tej samej zasadzie nie masz wolności w wymienionym przez siebie jako ostoi wolności Singapurze, któy jest niemaże autorytarny z bardzo restrykcyjnym systemem prawnym, zakazem posiadania broni, nielegalnymi narkotykami, policją obyczajową i paroma innymi tego typu instytucjami.

    Australia, Kanada, Szwajcaria też libertariańskie raczej nie są. Hong Kong? Rozbudowany system pomocy rządowej, podatki, przymusowa składka zdrowotna, rządowe interwencję w giełdę.


    @Barusz
    , no bez przesady, trudno wprawdzie uznać krótkotrwałą, dorywczą hodowlę kur za doświadczenie zawodowe dające wiedzę o funkcjonowaniu świata, ale co jest w niej złego?

    Lo'Rel
    Participant
    #111910

    Nie liczy sie jak pracuejsz - Liczy sie ile zarobisz

    I mówi to ktoś, kto chce wyrzucić Kodeks Pracy do śmietnika. Wszak tam jest jego miejsce, a także szwabów, francuzów, czyli też szwabów i pedziów.

    Jamjumetley
    Participant
    #111918

    Co jest złego w adopcji przez gejów? WTF? Dadzą mniej miłosci, ciepła? Mniej się zatroszczą o dzieciaka? Będą go zmuszali do oglądania, jak się p*eprzą może? Serio pytam.

    Mogę ja odpowiedzieć? Jeżeli chodzi o ciepło, miłość, dobrobyt, bezpieczeństwo itp., homoseksualiści są zapewne w stanie je zapewnić. Tak naprawdę w tych kwestiach orientacja seksualna nie ma żadnego znaczenia.

    Mi chodziłoby o coś innego. Dziecko patrzy na rodziców. Mają oni wpływ na kształtujące się poglądy, zachowania, zainteresowania małego człowieka. Jak myślisz - skąd wzięło się np. moje zainteresowanie Trekiem? 😉 Wracając do tematu - skąd wiesz, że rodzice homoseksualiści nie wyindukują w dzieciach postaw homoseksualnych, których pierwotnie nie ma?

    Barusz
    Participant
    #111919

    Po pierwsze sam się zgodziłeś, że w homoseksualizmie nie ma nic złego. Wiec nawet jak ewentualnie zaszczepią w dzieciaku homoseksualizm, to co w tym złego? Po drugie w w milionach przypadków z biednych domów wyrastali bogaci ludzie, z s*kinsyńskich domów wyrastali porządni ludzie itd. Tu miałoby być inaczej? Po trzecie - po co ich zachęcać, by dorabiali się własnych dzieci? Mogą to zrobić, para lesbijek umawia się z parą gejów itd. Po co? Nie lepiej ulżyć jakiemuś maleństwu z domu dziecka? Po czwarte wreszcie - idealnych sytuacji nie będziemy mieli nigdy. A to i tak lepsze niż rzeczone domy dziecka. Które naprawdę nie wyindukują niczego lepszego, niż homorodzina. Wreszcie - ja np. jestem zwolennikiem nie robienia wielkich problemów także samotnym ludziom, którzy chcą adoptować dzieci.

    #111923

    W Somalii 99% mieszkańców to muzułmanie i wolnosci tam nie ma..

    Ale przecież to najbardziej libertariańskie państwo na świecie: prawie zerowe wydatki rządowe, brak podatków i regulacji, prawo zwyczajowe i kontraktowe jako jedyne istniejące formy prawa, brak przymusowych ubezpieczeń. Ba, brak sektora państwowego w gospodarce, pełen dostęp do broni, dzieci mogą świadomie decydować o swojej przyszłości...

    A, że akurat tam żyją Muzułmanie, cóż - nie poradzisz, na tej samej zasadzie nie masz wolności w wymienionym przez siebie jako ostoi wolności Singapurze, któy jest niemaże autorytarny z bardzo restrykcyjnym systemem prawnym, zakazem posiadania broni, nielegalnymi narkotykami, policją obyczajową i paroma innymi tego typu instytucjami.

    Australia, Kanada, Szwajcaria też libertariańskie raczej nie są. Hong Kong? Rozbudowany system pomocy rządowej, podatki, przymusowa składka zdrowotna, rządowe interwencję w giełdę.


    @Barusz
    , no bez przesady, trudno wprawdzie uznać krótkotrwałą, dorywczą hodowlę kur za doświadczenie zawodowe dające wiedzę o funkcjonowaniu świata, ale co jest w niej złego?

    Tan nie mają wolności religijnej ani słowa a bez nich nie wytrzymam.

    Singapur ma idiotyczny system prawny jednak nie we wszystkich cz ęściach tak jest. W niektórych możesz nawet dziewczynba b****ć na ulicy

    Australia, Kadanada, Szwajcaria sa kapitalistyczne - Poki co mi wystarczy

    Honkong jest najbardziej kapitalistyczny - Póki co to najlepsze wyjście... Gdyby Chiny wzieły z niego przykład to USA mogło by byc najwyzej w cieniu Chin.

    Match
    Participant
    #111978

    Wracając do tematu wątku, Raczkowski na dziś 😀

    Dołączona grafika

    Jamjumetley
    Participant
    #112010

    Po pierwsze sam się zgodziłeś, że w homoseksualizmie nie ma nic złego. Wiec nawet jak ewentualnie zaszczepią w dzieciaku homoseksualizm, to co w tym złego?

    Nie ma w nim nic złego w sensie, że osoba taka nie szkodzi innym, sama nie cierpi, nie odczuwa z tego powodu żadnego dyskomfortu. Jak już było mówione - chorobą to to nie jest, ale pewną anomalią jak najbardziej. Zjawisko homoseksualizmu po prostu istnieje... i tyle. Ale mówimy tu o osobach, które taką a nie inną orientację mają gdzieś tam pierwotnie zakodowaną. Co innego - osobniki które z biologicznego punktu widzenia nie odstają od normy. Co jeżeli będą mieli w przyszłości problem ze zdefiniowaniem własnej seksualności? Przełożyć się to może później również na zachwianie relacji ze społeczeństwem.

    Wreszcie - ja np. jestem zwolennikiem nie robienia wielkich problemów także samotnym ludziom, którzy chcą adoptować dzieci.

    Preferowana powinna być sytuacja, gdy jest dwoje rodziców, ale nie mam raczej żadnego problemu adoptowaniem przez singli. Oczywiście jakąś weryfikację i tak musieliby przejść.

    Barusz
    Participant
    #112011

    To będą mieli, jakoś to przezwyciężą. Wszyscy mieliśmy 15 lat i mieliśmy problem z własną seksualnością. Wielka światowa literatura jest o tym, nawet jak o tym nie jest 😉 (od Hamleta po Proces ;>). To wciąż minimalna cena, jeśli porównujemy ją z domem dziecka.A osobom jąkającym się też ktoś chciałby zabronić adopcji? Tu wpływ na dzieci może być istotny, zauważalny i bolesny.

    #112014

    ja nie mmam takich problemów

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 155 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram