Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki 9 najlepszych seriali science-fiction

9 najlepszych seriali science-fiction

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 115 total)
  • Author
    Posts
  • zdarom
    Participant
    #76138

    Dokończyć warto ale poziomu to 5 sezon prawie nie ma. Poziom zaczął spadać po śmierci prof. Arturo, a gdy pozbyli się Wade, to już była porażka.

    Dokładnie.

    Z tego co czytałam Ryes-Davis odszedł, bo nie podobało mu się, co robili z jego postacią i jak ją chcieli (czy też nie chcieli) rozwijać. Szkoda.

    A Wade (Sabrina Lloyd)? Ta odeszła bo nie mogła wytrzymać z Maggie (Kari Wuhrer), jako Wade w serialu i jako Sabrina na planie serialu 🙁

    Toreth
    Participant
    #76155

    Niom. Zamiast wylać nową, to poszła precz stara. A tej Maggie nie lubiłam od pierwszego odcinka, w którym się pojawiła.Producenci powinni robić jakieś ankiety wśród widzów :dupa:

    Eviva
    Participant
    #76198

    Niom. Zamiast wylać nową, to poszła precz stara. A tej Maggie nie lubiłam od pierwszego odcinka, w którym się pojawiła.

    Producenci powinni robić jakieś ankiety wśród widzów :dupa:

    Gdyby kierowali się tymi ankietami, TOS miałby nie 79 odcinków, a 279. Rzecz w tym, że wypełniają je zazwyczaj tylko entuzjaści serialu... Ale fakt, słyszałam, że Maggie nie cieszyła się sympatią.

    zdarom
    Participant
    #76211

    Bo nie mogła. Kiepsko wypadła w tym serialu. Kari Wuhrer złą aktorką nie jest ale ta rola jej nie wyszła, w ogóle nie powinni zmieniać głównych bohaterów.

    Toreth
    Participant
    #76214

    . Rzecz w tym, że wypełniają je zazwyczaj tylko entuzjaści serialu...

    A to źle? W końcu to entuzjaści oglądają, więc jeśli się ich oleje i straci to klapa. Nie zostaje już nic.

    Barusz
    Participant
    #76215

    Bym był producentem, to pewnie bardziej martwiłbym się o nieentuzjastów (90%).

    Toreth
    Participant
    #76236

    I dlatego wrzuciłbyś postać z dużym cycem, ale nie dającą się lubić? Nie ma gwarancji, że przyciągnie nowych, ale można stracić starych.Rozumiem żądzę kasy i przyciągania większej ilości widzów, ale utrata tych, których już się ma też fortuny nie przyniesie. Lepiej zatem przyciągać nowych, nie tracąc starych.

    Eviva
    Participant
    #76243

    I dlatego wrzuciłbyś postać z dużym cycem, ale nie dającą się lubić? Nie ma gwarancji, że przyciągnie nowych, ale można stracić starych.

    Rozumiem żądzę kasy i przyciągania większej ilości widzów, ale utrata tych, których już się ma też fortuny nie przyniesie. Lepiej zatem przyciągać nowych, nie tracąc starych.

    W "Knight Rider" tak własnie zrobiono - zmieniono inteligentną, fajna dziewczynę (mechanika) na lalę z wielkimi balonami i bezdennie głupią twarzą. Oglądalność spadła tak, że musieli ściągnąć tę pierwszą z powrotem. Jak widać, nie zawsze to działa.

    Lakme
    Participant
    #76420

    Witam

    Ja obecnie jestem na etapie ściągania odcinków NG - ambitne założenie jest takie, aby przypomnieć sobie wszystkie serie...

    Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

    Tak czy siak dla mnie nic nie może przebić NG jako serialu lat młodości - po trupach pędziło się do domu, żeby tylko ani sekundy nie stracić.

    Choć i inne seriale mocno wciągały to ani SQ ani SG ani żaden z tej 9 nie był w stanie mu dorównać.

    I nie daj boże ktoś śmiał przeszkodzić - zazwyczaj rodzeństwo - zyskiwał wtedy nową definicję słowa ból. 😈

    A obecnie oglądam TOS na Pulsie - ech... 🙄 czar wspomnień.

    W "Knight Rider" tak własnie zrobiono - zmieniono inteligentną, fajna dziewczynę (mechanika) na lalę z wielkimi balonami i bezdennie głupią twarzą. Oglądalność spadła tak, że musieli ściągnąć tę pierwszą z powrotem. Jak widać, nie zawsze to działa.

    Ja cały czas mam nadzieje, że ludzie jednak zmądrzeją i będzie się utrzymywać stała tendencja zrozumienia, że postać jest ciekawa przez to jak gra nie jak wygląda.

    Eviva
    Participant
    #76423

    TOS to nie tylko "wspomnień czar" - to przede wszystkim pierwsza wizja, początek wszechrzeczy, alfa i omega Treka. Nigdy o tym nie zapominaj.

    Lo'Rel
    Participant
    #76433

    to przede wszystkim pierwsza wizja, początek wszechrzeczy, alfa i omega Treka

    Saint words, a legacy 😛

    NG jako serialu lat młodości - po trupach pędziło się do domu, żeby tylko ani sekundy nie stracić.

    Tak było, ech, tak właśnie było...

    Flashbones
    Participant
    #76436

    ambitne założenie jest takie, aby przypomnieć sobie wszystkie serie...

    Także postanowiłem ponownie obejrzeć wszystkie serie Treka, więc od 3 tygodni wieczorami oglądam po kilka odcinków.

    Lakme
    Participant
    #76437

    TOS to nie tylko "wspomnień czar" - to przede wszystkim pierwsza wizja, początek wszechrzeczy, alfa i omega Treka. Nigdy o tym nie zapominaj

    ha... tu właśnie jest pewien myk... przynajmniej dla mnie.

    jako że bazowo zaczynałam od NG to ona stanowi dla mnie punkt zerowy - alfę i omegę

    TOS - specjalnie użyłam tu wyrażenia "wspomnień czar" - ze względu na to jakie miejsce dla mnie zajmuje.

    Wszystko jest jeszcze surowe, odrobinę pierwotne ...

    Zgadzam się że jest to początek i pierwsza wizja - za która Roddenberremu trzeba by pomnik z brązu odlać - niemniej dla mnie NG jest pierwsze a OS jakby... stoi za nim...

    Trochę to faktycznie dziwne, nie ukrywam 😮

    Lo'Rel
    Participant
    #76444

    Wszystko jest jeszcze surowe, odrobinę pierwotne

    Dokładnie tak, jest wizja, ale uniwersum brakuje jeszcze głębi. Ale jednak dziedzictwo. Kalać nie wypada 🙂

    Lakme
    Participant
    #76445

    Ale jednak dziedzictwo. Kalać nie wypada 🙂

    Nawet mi to przez myśl nie przeszło 😉

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 115 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram