Forum Fantastyka Inne sci-fi i pozostałe gatunki 9 najlepszych seriali science-fiction

9 najlepszych seriali science-fiction

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 115 total)
  • Author
    Posts
  • Oxio
    Participant
    #4851

    Czy zgadzacie się z listą http://techjutro.pl/artykuly/7-najlepszych...n-ostatnich-lat, co pozmienialibyście, co dodali a co usuneli ?

    Flashbones
    Participant
    #75972

    TNG i Babylon 5 zaslużenie prowadzą.

    The D
    Participant
    #75980

    Lista trochę sentymentalna, bo zawiera głównie pozycje, który dało się obejrzeć w rodzimej TV dziecięciem będąc 😉 Ja bym wrzucił jeszcze DS9 i Firefly, na pewno gdzieś do pierwszej piątki.

    Eviva
    Participant
    #75995

    Dla mnie i tak bezkonkurencyjny jest TOS, a większość pozycji na tej liście wogóle nie powinna się na niej znaleźć. Ale to moje zdanie.

    Coen
    Participant
    #75997

    Ja wykopałbym z niej jedynie BSG. Reszta może nawet być choć Firefly i DS9 faktycznie powinno się gdzieś pojawić.

    Dzikowy
    Participant
    #76000

    O, jakoś nikt nie chce tam wsadzać Losta :)Evivo, to jest podsumowanie seriali ostatniej dekady, a raczej dwóch. Jakbyś czasu nie naginała to TOS się nie zmieści.

    Eviva
    Participant
    #76001

    O, jakoś nikt nie chce tam wsadzać Losta 🙂

    Evivo, to jest podsumowanie seriali ostatniej dekady, a raczej dwóch. Jakbyś czasu nie naginała to TOS się nie zmieści.

    A jak tak, to co innego. Wycofuję sprzeciw.

    Lo'Rel
    Participant
    #76017

    SeaQuest. Z perspektywy 13 latka, bodajże, to rewelacyjny serial. Pamiętam jak rzucałem wszystko by oglądać kolejne odcinki. Ciekawe jak dziś bym ocenił ten serial... W każdym razie wtedy bardzo mi się podobał, podejrzewam, że dziś bym zdania nie zmienił.

    Oxio
    Participant
    #76022

    SeaQuest. Z perspektywy 13 latka, bodajże, to rewelacyjny serial. Pamiętam jak rzucałem wszystko by oglądać kolejne odcinki. Ciekawe jak dziś bym ocenił ten serial... W każdym razie wtedy bardzo mi się podobał, podejrzewam, że dziś bym zdania nie zmienił.

    Gwiezdna eskadra, Mroczne niebo, Ziemia 2 na Polsacie, Babylon 5 i TNG na TVN, Seaquest i Ziemia: Ostateczne Starcie na TVP to były czasy a teraz posucha niesamowita w Telewizji

    Barusz
    Participant
    #76023

    Tylko, jeżeli ktoś nie ma dostępu do AXN, AXN SciFi no i do Internetu 😉

    Lo'Rel
    Participant
    #76026

    Do internetu... Wiadomo, w sieci znajdziesz wszystko. Ale to jednak jakoś tak inaczej jak się w telewizji ogląda. Może to też jakiś sentyment, za dawnymi czasami, kiedy tyle tego było w tv ogólnodostępnej.

    The D
    Participant
    #76027

    A no widzisz. TVP2 kupiła pierwszy sezon BSG i puszczała go o przedziwnych godzinach.Być może spowszechnienie kablówek i TV-Sat spowodowało obecną sytuację. Grupa docelowa seriali SF założy sobie kablówkę (jeżeli jeszcze nie ma) lub pobierze z sieci, a dla mas puszcza się lżejsze rzeczy jak LOST czy Heroes.

    Toreth
    Participant
    #76028

    SeaQuest. Z perspektywy 13 latka, bodajże, to rewelacyjny serial. Pamiętam jak rzucałem wszystko by oglądać kolejne odcinki. Ciekawe jak dziś bym ocenił ten serial... W każdym razie wtedy bardzo mi się podobał, podejrzewam, że dziś bym zdania nie zmienił.

    Ja też jako małolata bardzo lubiłam SeaQuest. Chciałam odświeżyć sobie w tym roku... i przebrnęłam ledwo przez pilota 😆 Pewne filmy tracą z wiekiem widza, przynajmniej w moim przypadku.

    PS. Mnie na liście brakuje "5 wymiaru", czy jak to tam po naszemu nazywali (na różnych kanałach różne tytuły były) - Sliders.

    Lo'Rel
    Participant
    #76029

    Slidersów też kiedyś oglądałem namiętnie, w tym przypadku faktycznie z wiekiem mi przeszło. Ale jest jeszcze "Po Tamtej Stronie" choć to nie jest typowy tasiemiec sci-fi.

    Cross
    Keymaster
    #76032

    SeaQuest. Z perspektywy 13 latka, bodajże, to rewelacyjny serial. Pamiętam jak rzucałem wszystko by oglądać kolejne odcinki. Ciekawe jak dziś bym ocenił ten serial... W każdym razie wtedy bardzo mi się podobał, podejrzewam, że dziś bym zdania nie zmienił.

    Ja też jako małolata bardzo lubiłam SeaQuest. Chciałam odświeżyć sobie w tym roku... i przebrnęłam ledwo przez pilota 😆 Pewne filmy tracą z wiekiem widza, przynajmniej w moim przypadku.

    U mnie identyczna sytuacja 😐 Ale jako przetrzymam, mam wrażenie, że potem się rozkręcał... 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 115 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram