Forum Fantastyka Star Trek 40 rocznica STAR TREK

40 rocznica STAR TREK

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 94 total)
  • Author
    Posts
  • Dalek
    Participant
    #45161

    Tylko czemu się do tego nie przyznać - zakończyłoby to tą dyskusję i okazałoby się wreszcie, że TSS nie jest już dla fanów Star Treka...

    To chyba na startrek.pl też nie ma bo też nic nie zrobili (według Twojego sposobu rozumowania).

    Domko
    Participant
    #45162

    Zeal:

    Cóż, mam wrażenie, że Ty uważnie nie czytasz moich postów.

    Piszę o sytuacji, bo popieram inicjatywę na 40-lecie i wkurzyła mnie ta cała sytuacja.

    Dziwne, że ominąłeś moje zarzuty, że nie ma tu fanów Star Treka, a skupiłeś się na mniej ważnych elementach mojego posta. Nie chcesz zdradzić słodkiej tajemnicy TSS czy co?

    Co do mojej uwagi, że forum TSS nie istnieje - czytasz chyba bez zrozumienia. Chodzi mi o to, że nie jest to już forum trekowe, a takie słowo istnieje w nazwie. A skoro nie jest to już forum trekowe to forum TSS nie istnieje - jest to jakieśtam forum [tu wstawić nazwę].

    Tylko czemu się do tego nie przyznać - zakończyłoby to tą dyskusję i okazałoby się wreszcie, że TSS nie jest już dla fanów Star Treka...

    To chyba na startrek.pl też nie ma bo też nic nie zrobili (według Twojego sposobu rozumowania).

    IMHO typowa taktyka, gdy się nie ma argumentów - zaatakować inną grupę. Dla Twoich informacji - może i nie ma na razie efektów, ale przynajmniej są dyskusje, ludzie się umawiają i próbują coś zrobić. Tutaj próbować nie warto, bo i tak każdy powie "po co"...

    I nie przekręcaj mojego rozumowania. Gdyby na tym forum ludzie byli zainteresowani i rozmawiali chociaż w temacie o 40-leciu, nie byłoby tej dyskusji, bo nawet gdyby nic się nie udało, nie wkurzałbym się - bo przynajmniej by spróbowano...

    Zeal
    Participant
    #45163

    Dziwne, że ominąłeś moje zarzuty, że nie ma tu fanów Star Treka

    A..Wiesz... Ja nie mam manii wypowiadania się za innych 😀 Niech sami się określą. Ja fanem ST nie jestem na pewno, ale co do innych to niech się sami wypowiedzą.

    kupiłeś się na mniej ważnych elementach mojego posta

    Kwestia hierachii - widać mamy inne priorytety 😛

    Nie chcesz zdradzić słodkiej tajemnicy TSS czy co?

    Nie jestem upoważniony do zdradzania jakichkolwiek tajemnic TSS, nie jestem nawet załogantem a co dopiero kimś z kadry oficerskiej 😛 Wszelkie tajemnice są poza moim zasięgiem.

    Oficjalnie.

    Domko
    Participant
    #45164

    Iście romulańskie podejście. :)Cóż, proponuję zakończyć ten temat, bo do niczego nie dojdziemy. Ja pozostanę przy swoim zdaniu, Wy przy swoim.Ogólnie rzecz biorąc jestem za zawieszeniem broni... I tak tu już rzadko zaglądam. 😛

    Zeal
    Participant
    #45165

    jestem za zawieszeniem broni

    Najrozsądniejsze wyjście. Neutral Zone? 🙂

    Miło, że rozsądek zwyciężył...

    PS - Romulańskie? Mnie tu za Klingona mają:P

    Domko
    Participant
    #45166

    jestem za zawieszeniem broni

    Najrozsądniejsze wyjście. Neutral Zone? 🙂

    Miło, że rozsądek zwyciężył...

    Co nie oznacza, że obstaję przy swoim nadal. Ale ta wojna nie prowadzi do niczego. Strefa Neutralna - idealne wyjście, szczególnie dla członka klubu romulańskiego (mnie). 🙂

    PS - Romulańskie? Mnie tu za Klingona mają:P

    Może coś ukrywasz. 😀

    izbkp
    Participant
    #45167

    Mnie się pomysł "Neutral Zone" nie podoba bo ciągle mam wrażenie, że ktoś tu powinień powiedzieć: "przepraszam"...

    Domko
    Participant
    #45168

    IMHO się tego nie doczekasz, więc to jedyne wyjście.

    izbkp
    Participant
    #45169

    Coż więc ja mogę w takiej sytuacji? Pozostanę naiwną Zosią, która ma po swojej stronie rację moralną... ;P "O większego trudno zucha, Jak był Stefek Burczymucha..." 😉

    Domko
    Participant
    #45170

    Nie wiem skąd pomysł, że Ty akurat masz rację moralną. Cała ta dyskusja miała na celu ustalenie kto ją posiada, a skoro została przerwana, więc tego typu stwierdzenie jest tylko i wyłącznie Twoim prywatnym odczuciem, którego niektóre osoby nie podzielają. 😛

    izbkp
    Participant
    #45171

    Masz na myśli Kizię-Mizię, Lizusia i Trojaczkę? ;P

    Dalek
    Participant
    #45172

    IMHO typowa taktyka, gdy się nie ma argumentów - zaatakować inną grupę.

    Czy ja kogoś zatakowałem ?

    Ja tylko wytknąłem błąd logiczny w Twoim rozumowaniu. Uważasz, że przekręcam to ok, ale nie mów, że kogoś atakuje.

    izbkp
    Participant
    #45174

    Hehe, następnym razem zacznij od wyjaśnienia pojęcia "logika" ;P Z niektórymi tu trzeba jak z milicjantami - rybki w akwarium etc 😉

    Piotr
    Keymaster
    #45178

    Domko:

    Po pierwsze, dyskusja nie zostala przerwana. Na pewien czas zakonczyl ja moj post (bo nikt na niego nie odpowiedzial), w ktorym miedzy innymi wyjasnilem jakie sa zarzuty przeciw Pah Wraith-owi.

    Po drugie, po raz kolejny uparcie twierdzisz, ze Pah Wraith byl ganiony i atakowany za proponowanie inicjatywy - mowisz nieprawde. Pomijajac fakt, ze to on atakowal, nikt go nie ganil za inicjatywe. W poscie, o ktorym wspomnialem wyzej, wyjasnilem za co byl ganiony, prosze, przeczytaj go uwaznie.

    Po trzecie, sugerujesz ze prawda moralna jest po stronie Paha - nie jest, bo to on zaatakowal i obrazil tu obecnych. We wspomnianym wczesniej poscie pokazalem, ze obraza dotyczyla az dwoch rzeczy.

    Po czwarte, uznales slowa Teczy za atak na st.pl - blednie. Uwazasz ze na forum trek.pl nie ma prawdziwych fanow, bo nic nie zrobili z okazji rocznicy. Tecza, nie widzac rocznicowych dzialan na st.pl posluzyl sie jedynie Twoja mysla - to bylo co najwyzej zlosliwoscia, majaca wykazac blad w argumentacji, nie atakiem na forum st.pl.

    Po piate, 'może i nie ma na razie efektów, ale przynajmniej są dyskusje' - to Twoje slowa o st.pl. Na trek.pl moze i nie ma dyskusji (nie tak zywych przynajmniej), ale sa efekty. Trek.pl byla jedyna trekowa strona w Polsce (o ktorej mi wiadomo), ktora uczcila rocznice okolicznosciowym newsem. Poza nami rocznicowy akcent zamiesccil u siebie tez USS Excelsior. Wiecej u nas w kraju (powtarzam, o ile mi wiadomo) nikt rocznicy nie uczcil. Zastanow sie wiec, zanim nastepnym razem powiesz, ze tu nikt nic nie robi i nie ma tu fanow, bo tymi slowami co najmniej jednego fana obrazasz - konkretnie mnie.

    Po szoste, przekaz prosze Pah Wraith-owi, jesli tego nie czyta, ze Arille zlozyla mu propozycje wspolpracy. Jesli nadal jest chetny, powinien sie zglosic.

    Kezu:

    Powstrzymaj swoje zlosliwostki, prosze. ;>

    Domko
    Participant
    #45180

    Cóż, skoro temat ten jest dalej rozgrzebywany, to chcę ponownie zwrócić uwagę, że Pah Wraith zwrócił się, a potem "atakował" fanów Star Treka. Z wypowiedzi Twoich poprzedników wynika, że nie ma tu fanów Star Treka (to nie są moje słowa, jak piszesz - tak do zrozumienia mi dają Twoi przedmówcy - więc jeśli ktoś Cię obraża w tej kwestii, to nie ja) tylko ogólnego sci-fi. Powstaje więc pytanie, czemu wszyscy wypowiadający się w tym temacie poczuli się urażeni skoro nie są fanami Star Treka i wypowiedź Pah Wraith ich nie dotyczyła?Więc jak to wreszcie jest? Są tu fani Star Treka czy nie? A jeśli są to czemu ich nie interesuje 40-lecie ich, podobno, ulubionego serialu? Bo podsumowując wypowiedzi wszystkich jest tu spora nielogiczność - każdy pisze coś innego - raz są tu fani treka, raz nie ma... Co ciekawe, argument, że TSS nie jest dla fanów Star Treka jako takich stał się ostatnio głównym argumentem, m.in. w postach Zeala. Wynika z tego, że broniąc swojego stanowiska używacie argumentów, które są sprzeczne. Jeśli coś jest sprzeczne, to dla mnie ma małą wartość, bo oznacza szukanie argumentów na siłę, których po prostu nie ma...Podsumowując:1) jeśli są tu fani Star Treka to wstyd, że prawie nikt nie chciał nawet podyskutować o jakiejś inicjatywie - nikt nie ma do zarzucenia, że nie było inicjatywy, tylko że nikt nawet nie spróbował porozmawiać na ten temat.2) jeśli tu nie ma fanów Star Treka, to Pah Wraith zwrócił się do niewłaściwych osób - ale w takim przypadku TSS powinno wprost informować, że nie jest już forum trekowym.Są tylko te dwie opcje. Nie ma żadnej pośrodku.Tak czy siak nie jest dobrze... :/Nie mogłem zostawić tego posta bez odpowiedzi - widać Strefa Neutralna długo nie wytrzymała...

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 94 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram