13 Flotylla "Polska"

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • Agnes
    Participant
    #110884

    Moze rozwiazaniem bylby TS wszystkich polskich flót STO, zabawa lepsza a z ta aktywnoscia nie widze zagrozenia przepelnienia ts-ów, może warto by dowodczy wszystkich flót porozumieli sie w tej kwestii bo z mojego doswiadczenia z kilku innych gir MO wiem, że ts to najlepsza i najszybsza forma komunikacji, plus umila zabawe o wiele bardziej niz czat.

    Prawdę mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić aktywną rozmowę powiedzmy 80 osób. A wszak ludków we wszystkich polskich flotach jest znacznie więcej.

    infernoav
    Participant
    #110885

    patrzac ze na ts weszloby 1% naprawde nie musisz sie o to martwic

    Agnes
    Participant
    #110916

    Pewnie i masz rację. W każdym razie, jak już Corvus pisał w ramach "13-tki", kanał TS jak będzie zapotrzebowanie i ludzie, którzy będą chcieli na nim przebywać możemy zrobić. To nie problem. Zresztą otwarci jesteśmy na wszelkie propozycje, pomysły.

    bee1323PL
    Participant
    #112294

    Witam. Jestem nowy w grze i na forum i chciałbym dołączyć do 13 Flotylli "Polska". Czy Prowadzicie może rekrutacje?

    Agnes
    Participant
    #112321

    Tak, oczywiście. Napisz do kogoś z nas w grze, albo proszę podaj mi na priva swoje namiary w grze czyli nick@handle, to wyślę zaproszenie.

    bee1323PL
    Participant
    #112479

    OK. Prosze spróbować na adam1325 lub bee1323

    I. Thorne
    Participant
    #112814

    Ja juz dołączyłem i zadam zawsze aktualne pytanie: Gdzie jest Sulu? :DNo ja do 50 poziomu dojadę chyba za 3 lata 🙂 Teraz moim najwiekszym problemem jest zrobić porządny mundur dla mojej Ifińki, a nie rozbijac sie po jakiśtam układach w ramach fabuły - czytaj potrzebuje dilitu na rozpiete mundurki.

    Norman@ser19
    Participant
    #113003

    Panie komandorze jak przed wiekami tak i dziś, gdy w wentylator trafia porcja gówna a rząd krzyczy na alarm, to inteligentniejsi przybywają na polską ziemię, bo wiedzą że nic nie przeraża wroga jak szarża polskiej 'Husarii'

    .

    Gdzie Krym, a gdzie Rzym ? Błędne porównania.

    13 posterunek-a gdzie Pazura?

    Corvus
    Participant
    #113009

    Błędne porównanie?! Dość kategoryczna opinia. Powiedz proszę jakiż to błąd popełniłem, bym nie popełniał go w przyszłości.A tak swoją drogą pozwalam sobie uprzejmie przytoczyć taki fajny zwrot łaciński "licentia poetica''.Jeśli pojawią się problemy ze zrozumieniem to chętnie pomogę....

    Norman@ser19
    Participant
    #113010

    W mądrej głowie dość posłowie.Za pomoc dziękuję nie skorzystam.

    I. Thorne
    Participant
    #113012

    Heh, wyglada to jak dyskusja polityczna w TV. Czyli nic nie wiadomo, oprocz tego ze sie nie lubia.

    Corvus
    Participant
    #113013

    Norman@ser19: Nie znam cię przyjacielu, ale twoja odpowiedź jakoś mnie nie zaskoczyła.

    #114724

    Witam. Rekrutujecie jeszcze? Niedawno zacząłem grę i mi się spodobała. Jestem fanem sf. Star Treki zarówno filmy i seriale wszystkie obejrzałem:)Nie wiem niektórych rzeczy jeszcze w tej grze np. co się robi z itemami co się dostaje ze skanów anomalii, czy co zrobić, żeby mieć więcej oficerów na mostku, bo ostatnio mam klingonkę, ale nie mogę jej rekrutować.Nick na grze: James KirkMój statek nazwa się U.S.S. EnterprisseJak rekrutujecie, to proszę o odzew na grze, gdyż sam nie wiem jak się szuka floty i jak napisać inaczej jak poprzez czat:)

    Agnes
    Participant
    #114732

    Tak, rekrutacja jest cały czas otwarta.

    Joaquin@hoper9
    Participant
    #121736

    Nie jestem nowy w tej grze bylem w dwóch flotach ale...chciałbym się do was dołączyć jeśli to możliwe i jeśli mnie przyjmiecie. Mój nik w grze to : Joaquin@hoper9.  :wacko:

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram