Forum Trek.pl Newsy Fantastyka 100 najseksowniejszych kobiet science-fiction

100 najseksowniejszych kobiet science-fiction

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Participant

Serwis QNTD spróbował rzeczy niemożliwej, postanowił sporządzić ranking najseksowniejszych kobiet science-fiction. Wydaję mi się,

że poszło im całkiem nieźle, a Wam? Kogo Waszym zdaniem najbardziej brakuje w zestawieniu? Tutaj znajduje się oryginalna lista, polecam obejrzeć.

Cross
    Keymaster

Niektóre to kompletna pomyłka 🙂

Piotr
    Keymaster

Pomyłka to tytuł ranking. Autor powinien go nazwać "100 kobiet z sci-fi, które akurat wpadły mi do głowy". ;P

Diabeu
    Participant

18. River Song from Doctor Who (Alex Kingston)

7. Uhura from Star Trek (Nichelle Nichols)

:rotfl:

Ale z pierwszym i drugim miejscem to się zgadzam Dołączona grafika

LIBERTO
    Participant

ten ranking musieli robić brytole: jedna trzecia lasek z Dr Who, a ogólnie połowa to pasztety. i 7of9 poza pierwszą dziasiątką... też mi pfffff

Zarathos
    Participant

To ma być lista największych pasztetów w sci-fi czy jak? Uhura? Borg Queen? Valeris?

Silver Phoenix
    Participant

Hehe..."Lista 100 kobiet, które przewinęły się w rolach pierwszo- oraz drugoplanowych przez światek S-F" 🙂 Wtedy będzie się zgadzało, lol...

Endrius
    Participant

Są gusta i guściki, jak to się czaem mówi... :mrgreen: Moja faworytka to Milla Jovovich jako Lilu. Może jeszcze doktor Keller z Atlantydy, zwłaszcza, że podobała mi się już jako Kaylee w Firefly. :blush1: Może właśnie z tego powodu?

Slawek
    Moderator

"Ranking 100 przypadkowych par cycków, który się łatwo znajdzie w guglach i który dzięki nerdom nabije licznik wejść na stronę $_$".I od kiedy Escape From New York to sci-fi? Fiction owszem, ale science to nieszczególnie.

Doro
    Participant

Kwestia gustu, ale niektore to straszne pasztety doczepione chyba tu na sile, o borg queen nawet nie wspomne, ale rozna sa widac ... upodobania 😀

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram