Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG zmiany w nowej bitwie Re: zmiany w nowej bitwie

Coen
Participant
#11906

Tak tak Seldon, durzo lepiej pozowlic innym niszczyć wszystko. Zniszczyli kolonie? A co tam to tylko 10 miljonów osób. Zniszczyli 2 kolonie, to tylko 30 miljonów itd itd. Najlepiej sobie uśiasc i paczyć jak inni cie leją nie? "Bo może to tylko nieporpzumienie, równieze wynikajce miedzy kulturamie, bo u nich zabocie 8 miljardów ludzi moze byc oznaką szacunku bal bala bal''

Tak, tyle ze wy właśnie oceniacie całe imperium na podstawie takich incydentów i móicie jakie to ono jest strasznie okropne i okrutne, podczas gdy ktos robi to samo z federacja to podnoscie wrzask "ale to tylko inscydenty, jednostki, federacji nie mozna na ich podstawie oceniać" A skoro można oceniać Imperium (bo wy tak robicie) to mozna i Federacje.

Federacja nie grupuje też samych świetych i dobrze o tym wiesz, jednak wolisz to omijac, nie wspominać, aby nic nie zakucało twojej wizji kryształowej federacji. ale ten krysztal ma sporo rys i skaz i musisz to zaakceptowac tak jak kazdy klingon akceptuje to ze Imperium nie jest idealne, ale my sie do tego przynajemy, a wy nie.

Niestety tu nie masz pojecia o czym mówisz. Honor to wartosc najwazniejsza, ta ktora jednoczy klingonów, nie jest jednka jedyna. Kahless stworzył imperium w oparciu o 4 wartosci, nie jedną. A dygnitaże federacji nie chcą moze krwi i wojny, oni chcą jedynie władzy.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram