Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG zmiany w nowej bitwie Re: zmiany w nowej bitwie

Coen
Participant
#11900

Tyle ze ów utruj nie rózni sie wcale tak strasznie od ustroju fedziów. Powiesz "ale federacja am wybierana demokratycznie rade a nie tak jak imperium poprzez potege rodów", no i dobrze wybieraną demokratycznie tj przez wiekszosc tak? A kto ma wiekszośc? Najslniejsi. Wiec wychodzicie na zero, a pojecie honoru jest dla wiekszosci z was obce, czego obecnie nie mozna powiedziec o Imperium.

I tu zupełnie zgadzam sie z Wolfem, Federacja tych kolonistów Zdradziła, i wydała na pastwe wrogom. Inaczej tego nazwac nie mozna.

A co do przykladów to tak mozna wszystko usprawiedliwić, bo każdy ma jakies motywy kótre nim kierują. Wiec twoje przekonanie o wielkich zlych klingonach tez jest blędne bo i oni mili swoje powody.

Tyle ze klinogni tez maja swoje wartosci w które wierzą. Pozatym moja postac złamac próbowali wszyscy, federacja, romulanie, kardazianie i wszyscy ponieśli kleske. Bo łamliwosc to kwestja osobista każdego.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram