Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG zmiany w nowej bitwie Re: zmiany w nowej bitwie

Coen
Participant
#11782

TAZMAN

TY &$*$#%^*%(*%%^ &t*^$$((% w &(&*%^$)^%% @#&!)^@^*(

1. Polaronówka od początku miala ograniczenia zrobione które zostaly w bitwie z borg po prosru wylaczone.

- Z polaronówki mozna odpalic tylko 3 torpedy na 4 godziny(po kolei) lub 5 na cały dzien (po kolei). gdyz jest to spowodowane owym promieniowaniem ktore przechodzi przez wszystkie znane materiały. Wyrzutnie sa co proawda dodatkowo wzmiacniane aby chroniły reszte okretu przed promieniowaniem, ale po tych 3 strzalach osiagfany jest bezpieczny limit promieniowania jakie mogą te ekrany wchłonąc, zas po 5 jest osiagany faktyczny limit ich pochłanialnosci. A potem czeba pozbywac sie owego promieniowania co trwa dopowiednio 4 do 24 godzin.

- Te polaronowki mogą być odpalene pojedynczo gdyz uznaje że WSZYSTKIE torpedy mozna odpalac pojedyńczo. Wieksza ilosc zaje*****e psuje klimat, chce miec walke prawdziwą a nie 3 salwy i koniec. Ale jesli wy wprowadzice seryjne wyrzutnie torped dla fedziow to i macie wprowadzic dla klingonów.

Jakos nigdy tej 12 torpedeowej salwy nie widziałem, a juz 24 torpedowej to na pewno nie. Widziałem 4 strzała serie, ale to wsio.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram