Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Założenia kolejnych bitew Re: Założenia kolejnych bitew

Wolf
Participant
#14176

Coen skaczesz ze skrajności w skarajność, sam dobrze wiesz że Interpida nie da się porównać z prometeuszem te statki mimo zblizonych rozmiarów są inne, interpid jest starszą jednostką o conajmniej 3 lata i jest jak juz sam kiedys mówiłeś słabą jednostka nawet po modernizacji więc co ci szkodzi, a ja nie mówiłem o zmienianiu tej jednostki w maszyne bojową .

Panowie, jesli każdy bedzie dokonywał refitingu swoich statków to dojdziemy do punktu w którym to wszystko się zaczeło. Poza tym ze wszystkich którzy będa brali udział w tej bitwie ja mam nasłabszy statek USS Mariposa klasy Nova i do mnie już dotarło żeby dac sobie spokój z podbijaniem wartości bojowych naszych okrętów, bo zabawa jest wtedy gdy bierzesz małą łódeczkę i idziesz walczyć z pancernikiem a nie po najnizszej lini oporu jak walka z pancernikiem to tylko pancernikiem. Chyba wielu z was zapomniało o takim przysłowiu " Gdy ludu kupa i Herkules d...a". Coen od 8 lat jestem MG i wiem co to prowadzić sesje gdy drużyna składa się z samych pakerów, wiecęj jest z nimi utrapień niż przyjemnej zabawy.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram