Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Założenia kolejnych bitew Re: Założenia kolejnych bitew

Zeal
Participant
#13947

Zgadzam się z tym co napisałeś/aś , tyle tylko popatrz na specyfikację promka - każda sekcja jest zdolna do lotów w WARP , a skoro jest reaktor warp ( ala ten z Defiant ) to i osłony musi miec jako takie mocneijsze niż 1 300 000 TJ , inaczej co to byłby za okret , który ma słabe osłony .

przynajmniej jedna sekcja powinna miec takie sołony jak promek połączony ( tam gdzie jst głwwny rdzeń warp )

I co z tego, że są zdolne do lotu w warp? Po to właśnie mają te rdzenie, takie były założenia projektu: skonstruować okręt, którego wszystkie sekcje po separacji będą w stanie wejść w warp. Promy najnowszego typu też osiągaja prędkości warpowe, a jakoś nie masz pretensji, że mają słabe osłony.

Nie pamiętam w tej chwili specyfikacji sekcji, ale o ile kojarzę, na Daystormie jest wartość osłon przed i po separacji.

Dodatkowo: nie ma czegoś takiego, jak główny rdzeń - przynajmniej nie po separacji. Rdzeń na Promku składa się z trzech części; przy separacji część górna i część dolna stają się autonomicznymi rdzeniami; komora środkowa zostaje na sekcji środkowej, która posiada dodatkowy rdzeń, taki jak na Def-ach (opis z Daystorma).

Ty i Coen to chyba jesteście z jednej gliny ulepieni 

Nie, po prostu tak samo reagujemy na absurdalne pomysły. Powiedz szczerze: nie płaczesz przypadkiem dlatego, że nie możesz się pogodzić z tym, ze każdy okęt można zniszczyć i że jakbyś nie kombinował, nie znajdziesz okrętu niezniszczalnego?

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram