Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Założenia kolejnych bitew Re: Założenia kolejnych bitew

Coen
Participant

No ok, w excelsiorze C zwiększona ilość fazerów ponad dwukrotnie, tyle ze w KTI C nie zwiększono tej ilości, jak było 13 jednostek uzbrojenia tak jest nadal. Wiec dalej ma optymalnie przystosowane.

ad Raz: To ograniczenie zostało zniesione w momencie kiedy przestały one przechodzić zawsze osłony.

ad Dwa: Ty zaś też się zacząłeś czepiać ogólnej mocy okrętu nie zaś podzespołów wiec DITL był logicznym rozwiązaniem

Miło ze przyznajesz mi racje

ad Raz: no teraz masz ale ze KTI C ma o ponad 100% mocniejsze osłony, jakoś według kanonu KTI B ma o około 400% mocniejsze osłony niż KTI A

ad Dwa: bo klingońska myśl techniczna przewyższa federacyjna? 😉 ale tu faktycznie możesz mieć racje, może trochę przesadziłem

powłoka reaktywna to nie jest pancerz, tylko powłoka jak sama nazwa wskazuje, to rodzaj substancji która pokrywa się pancerz, nie zaś nowy typ pancerza

no, w końcu jakiś sukces 8)

Długość Galaxy - 641, długość Sovka - 680, jeszcze jakieś pytania co do tego ze jest mniejszy? Sovek jest też sporo cięższy. Zaś mniejszy okręt dostający nowe silniki od razu będzie tez zwrotniejszy, poza tym miedzy Galaxy a Sovkiem jest jakieś 10 lat różnicy, miedzy KTI B i KTI C - blisko 100. Jakieś pytania?

To ja się przyczepie do tego jak oglądasz treka, silniki impulsowe są dokładnie po bokach wyrzutni torped, jedna wyrzutnia to wymysł DITL

Nie mowie ze jest robiona ale jest planowana, maja nam pomóc Niemcy którzy modernizowali swoje MIG'i 29, czytałem o tym w którejś NTW, zaś F-16 jest samolotem sporo gorszym od M-29 chyba we wszystkich parametrach, jego odpowiednikiem jest F-18 dopiero, ewentualnie F-14 lub F-15 których tez nie kupujemy bo są za drogie. Chcesz inny przykład? Czemu modernizujemy T-72 do standardów PT-91 zamiast nie kupić licencji na jakiś nowy czołg tego typu?

Bo Mig-15 nie sprawdzał by się już na polu walki, tak jak nikt w zasadzie nie modernizuje klasy Raptor ale np modernizuje się F-4 (zdaje się w izraelu do standardu F-4 2000) właśnie z przyczyn ekonomicznych bo jest to tańsze niż kupno nowego samolotu.

A pokrywaj, to ja temu KTI dodam jeszcze 20cm pancerza, 4 dodatkowe wyrzutnie torped pod skrzydłami zas nad nimi dezruptory MK 18 i pod przednia częścią oraz po jej bokach działa dezruptorowe MK 16. to tez nie przesiece tylko danie tego co najnowsze.

No proszę cię bardzo, excelsiora mającego 467 metrów czyli mniejszego poddaje się refitowi i może on teraz nakopać takiemu Galaxy (podstaowemu), okrętowi młodszemu i większemu (koło 650 metrów), i to jest właśnie ten przykład o który pytałeś "jak to jest?" i jakoś takie cos ci pasi.

Za to mniejsza różnorodność i łatwiej poznać możliwości przeciwnika, ja do dzisiaj nie znam uzbrojenia wszystkich okrętów GF a bawię się już w tym od roku.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram