Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Założenia kolejnych bitew Re: Założenia kolejnych bitew

Reyden
Participant

Torpeda; no ok bierz te wyrzutnie pulsowe i td, ja wezmę potrójne, po salwie 3 polaronówek to z innego okrętu dużo raczej nie zostanie.  

Tyle tylko że wy nie macie wyrztuni tego typu ( zdlonych wystrzelic klika torped na raz ) - oznacznie triple odnosi sie chyba do mozlowsci strzelania 3 typami torped

Pancerz: no jak okręt jest mniejszy to i rozmiary kadłub jest mniejszy wiec nie wiem jakie znaczenie ma rozmiar do składu pancerza co? Bo ja nie bardzo rozumiem, czy aby mieć miecz z tytanu musze go mięć wielkości bloku mieszkalnego? Chyba nie bardzo. A pancerz od początku był podwójny wiec zwiększenie to tylko parę dodatkowych cm właśnie wysokojakościowego, gdzie ty widzisz nowy typ pancerza co? Dokonano takiej samej zmiany jak u ciebie, a rozmiary KTI C zmieniły się, o 4 m ale zawsze, u ciebie dokonano identycznej zmiany jak tam praktycznie a rozmiary Excelsiora nie drgnęły nawet o jotę jak było 467 tak jest 467, wiec jak do kogoś się czepiasz o pancerz to doczep się do siebie

owszem ma podójny kadłub , ale z duranium

wiec jakim cudem K'T'I typ C ma kadłub duranowo-trytanowy ❓ ❓

Powstała od nowa ??

bo bez budowy nowej jednsotki to jest nie możiwe , tylko Borg potrafi modyfikowac tak kadłub , my ( i wy ) niet

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram