Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Założenia kolejnych bitew Re: Założenia kolejnych bitew

Coen
Participant

Broń promienista: mniejszy względem czego? Możesz mi wyjaśnić? Bo raczej nie wsadzono na KTI 18 fazerów

Torpeda; no ok bierz te wyrzutnie pulsowe i td, ja wezmę potrójne, po salwie 3 polaronówek to z innego okrętu dużo raczej nie zostanie. Znowu się czepiasz o to jakby tylko federacja była stratna na tych waszych wyrzutniach, jedna biedna federacja, pokrzywdzona tak strasznie, no o pomstę do niebo to może woła co?

Zasięg i celność; takiej samej jak wszystko inne

Osłony: no dziwne, jakoś różnica osłon miedzy KTI a i B wynosi jakieś 400% wiec niby czemu miało by się nie udać teraz? Poza tym to wszystkie okręty maja rdzeń warp, kryształy dylitu same to mogą co najwyżej ładnie wyglądać

Pancerz: no jak okręt jest mniejszy to i rozmiary kadłub jest mniejszy wiec nie wiem jakie znaczenie ma rozmiar do składu pancerza co? Bo ja nie bardzo rozumiem, czy aby mieć miecz z tytanu musze go mięć wielkości bloku mieszkalnego? Chyba nie bardzo. A pancerz od początku był podwójny wiec zwiększenie to tylko parę dodatkowych cm właśnie wysokojakościowego, gdzie ty widzisz nowy typ pancerza co? Dokonano takiej samej zmiany jak u ciebie, a rozmiary KTI C zmieniły się, o 4 m ale zawsze, u ciebie dokonano identycznej zmiany jak tam praktycznie a rozmiary Excelsiora nie drgnęły nawet o jotę jak było 467 tak jest 467, wiec jak do kogoś się czepiasz o pancerz to doczep się do siebie

Zwrotność: no a niby nie? Jakoś dziwnie Sovereign jest większy od Galaxy i kilkakrotnie zwrotniejszy, oto co dają nowe silniki impulsowe, nie moja wina ze galaxy ich nie dostał, może jak będzie Galaxy B to je dostanie

Ad P.S. na rufie, tam gdzie jej miejsce

bo niby jak to wyliczysz? ale ok, niech ci będzie, dodaj 100% i już

Oczywiście ze byłby tańszy i to znacznie, chodźmy w ilości materiałów, na mniej farby, kabli, pancerza wyposażenia wnętrza okrętu, myślisz ze czemu nasi chcą modernizować Mig'a 29 zamiast na jego miejsce kupić F-18?

Ad P.S. a niby czemu ma przekroczyć? Jakoś na Excelsiorze nie przekroczyła, czy np na Constitution.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram