Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Założenia kolejnych bitew Re: Założenia kolejnych bitew

Wolf
Participant

P.S. Ludzie ja się w tym przeliczaniu wytrzymałości kadłuba pogubiłem,    (  z moim modemem muszę się ostro streszczać i poza tym mam mało czasu ostatnio ) powiedzcie mi ile w takim razie mój Corsair będzie miał  ❓  Ostatnio o ile pamiętam było to ....... no właśnie zapomniałem szlag by to, streśćcie mi pokrótce zasadę wyliczania wedle nowego systemu.

Już spiesze z pomocą. Twója pierwotna wytrzymałość kadłuba jest równa 425.250 + dł statku * 1000 = 425.250 + 467*1000 = 892.250 przy zaokrgągleniu mamy 900.000. jednak jest mała niezgodność po pierwotną to ty masz dwa razy większą co by dawało po doliczeniu bonusu od długości statku prawie 1.300.000= 467.000 + 837.000. Prosiłbym o sprawdzenie moich wyliczeń i wskazania która wartość będzie brana pod uwagę.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram