Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Założenia kolejnych bitew Re: Założenia kolejnych bitew

Kronos
Participant

Reyden dziwie ci się że po dwóch bitwach w których Vornak pod moim dowództwem brał udział nagle się budzisz i ci się nie podoba jego konfiguracja uzbrojenia. Ale proszę bardzo już ci wyjaśniam. Vor`Cha typu C jest rozwinięciem klasy, ma zrobić z tego okrętu bardziej wszechstronną jednostkę. Owszem na pierwszy rzut oka wydaje się iż Vor`Cha typy C jest potężniejsza od Vor`Chy typu B której przedstawicielem jest IKC bortaS. Jednak gdybyś się przyjrzał dokładnie specyfikacjom tych dwóch jednostek zauważyłbyś iż uzbrojenie mojego okrętu wcale nie jest takie imponujące. Dobierając je specjalnie obniżyłem siłę ich ogna, Owszem posiadam na dziobie ciężki dezruptor jest on jednak słabszy od tego jaki ma IKC bortaS, posiadam także moduł ECM ale jest on znacznie mniejszych rozmiarów niema takiej mocy jak dołanczana sekcja tego urządzenia na IKC borta. Również liczba dezruptorów pulsacyjnych rozmieszczonych na całym kadłubie została na moim statku zmniejszona. A co do myśliwców to Vor`Cha kalsy C ma nadbudówkę z hangarem dla raptem 10 myśliwców, gzie w dołanczanych hangarze IKC borta jest ich znacznie więcej. Wszystko dokładnie zostało tu zaplanowane, zapotrzebowanie energi Vornaka jest duże dlatego jego osłony też są słabsze niż w przypadku Vor`Chy typu B. Tak więc jak widzisz Vornak to nie pancernik, to zwykła Vor`Cha która kosztem części uzbrojenia i osłon wzbogaciła się o dwa dodatkowe systemy. Jeśli chcesz mogę ci wysłać schemat Vornaka z jego podzespołami zobaczysz że to wszystko pasuje tak jak trzeba.Panowie ja prosiłem o zgłoszenie chęci do gry a nie o debaty na temat przeróbek okrętów 😉 A i na koniec witam nowego wojownika w naszym gronie. Kruge imię D˛meg jest moje. Pseudo Kronos uzywam na forum , natomiast naprawdę jestem D`meg drugi oficer IKC batleH. 😉

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram