Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Nauka Wirtualna Rzeczywistość Re: Wirtualna Rzeczywistość

Tazman
Participant
#13925
Quote:
Zalozmy ze to jednak jest gra, symulacja zycia. Ustalmy ze jest jakis cel itd. Niepolnosprawnosc, choroby - to nie musi byc blad w grze. Moze to wyzszy stopien trudnosci?

Jeśli faktycznie założyć, iż to gra to może wniej chodzi aby dojść do doskonałości, pozbycie się chorób, bratobojstwa itp. A może to jest także symulacja ?

Symulujemy świat taki w jakim mieszkamy z pewnym wyprzedzeniem aby uniknąć błędów w życiu realnym, wątki na bieżąco wplatane są w fabułę gry i porównywane z rzeczywistością. Kto wie może nie było ataku na WTC, może II WŚ także się nie odbyła bo po symulacji okazało się, że Hitler jednak nie nadaje się na Laureata pokojowej nagrody Nobla, ale jako postacie w grze nic o tym nie wiemy. Ktoś może stwierdzić, że w latach 30 na pewno nie było do tego technologii tymbardziej, że nie mamy takowej nawet teraz. Ale przytocze tutaj:

Quote:
A Jeśli istniejemy w grze to w tym przypadku nie wierze już w naukę.

A dlaczego???

W grze mogły zostać zmienione lub sfałszowane prawa na których wszechświat opiera swoje istnienie pomimo że wydają się logicznie spójne i potwierdzone experymentalnie.(zresztą w każdej grze tak jest w wiekszym lub mniejszym stopniu) Brak grawitacjii lub wynalazki których nie da sie zbudować.

O i jeszcze jedno:

Quote:
Ehh Kadet IV klasy już jestem, ale z tego co wiem wedlug liczby postów wyżej się nie da, prawda?

Prawda 😉 Ale wszystk w swoim czasie 😉

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram