Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Anonymous
Guest

- Przekaz od kapitana Seldona.- Na ekran."USS Asimov do IKC chIS'jev. Komandorze Wolf, mówi Michael Seldon. Trzeba zaczynać. Niech pan prześle na mój prom te koordynaty, gdzie pan znalazł IKC chIS'jev. Lepiej będzie kiedy pan też się zabierze za mną. Będzie pan rozmawiać z Klingonami. Seldon wyłącza się." - Jasne... Koordynaty ma Son'ya... Jak transport głowic?- Zakończony. - W porządku. Sternik - spływaj z fotela - komandor zajął miejsce podwładnego - Taktyczny! Cel: wiązka trakcyjna trzymająca betleH'a. Wszystkie wyrzutnie i wszystkie disruptory.- Cel namierzony.- Ognia! Krążownik oddał kolejną w tej bitwie salwę.- No, panowie...To by było to. Następnego uderzenia raczej nie przetrwamy. Do kapsuł, już!- A pan?- A ja jestem ciekaw, co się prędzej przeładuje, nasze wyrzutnie czy emitery Borg...Wynoście się stąd, biegiem... Klingoni opuścili w milczeniu mostek. Mieszaniec oparł się wygodnie.- Jednego Rubika już wam skasowaliśmy. Chcecie dokrętki do poprzedniego odcinka? - wymruczał do siebie. Zwiększył moc silników i rozpoczął serię uników. Otworzył kanał wywoławczy do Krela."Wolf do Jod'mosa. Wygląda na to, że tylko my jeszcze mamy czym latać. Podchodzę do Sześcianu. Współrzędne wektora...(seria liczb). Wolf out."

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram