Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Po wpisaniu kodów, okręt ponownie zaczął funkcjonować lecz ciągle na minimalnym zużyciu energii, będąc dodatkowo unieruchomiony w polu asteroid stał się mimo swoich rozmiarów praktycznie niewidoczny dla sensorów.Ja: Straszna tu cisza i spokój, wszystko przygotowane, żadnych napraw może się troszeczkę zdrzemnę, trochę zmęczony jestem,Taktyczny: ( Nucąc coś pod nosem ) A może jakiejś muzyki posłuchamyPierwszy: A co to dyskoteka ?Ja: Zarzuć coś ciekawegoPierwszy: ( Zabójczy wzrok na kapitana )Ja: EEE może to jednak zły pomysłTaktyczny: PrzepraszamNaukowy: Rany ile jeszcze będziemy tu tak tkwić ?Sternik: A co by było gdyby taka cząsteczka naprawdę się pojawiła, nie mielibyśmy szansy jej wykryćNaukowy: Ty chyba oszalałeś wiesz jakie są szanse aby do czegoś takiego doszłoJa: Ja nie wiem ale napewno zero z wieloma miejscami po przecinku 😀 Pierwszy: Naprawdę z wieloma 😀 Taktyczny: A może Borgowi by tak zaproszenie podesłać, wiecie na pierwszy widok cała załoga mostka i zapraszamy na imprezkę przy browarkuGł. Ochrony: Ludzie ale wy tu głupoty gadacie, od tego czekania jeszcze trochę i wam się w mózgach poprzestawia.Ja: Znalazł się służbista, wyspał się w ambulatorium i już marudziGł. Ochrony: A tak przy okazji to na tym okręcie w obsłudze medycznej nie ma ani jednego mężczyzny 8) Ja: Co ? Chyba mnie brzuch boli UUUUUUPierwszy: ( Zabójczy wzrok na kapitana )Ja: O już mi od razu lepiej 😳 ....................

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram