Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant
#9896

Mnie z kolei przeniesiono razem z ocalałymi członkami załogi na BoP

klasy K'Vort  - IKC Valda  ;), dotąd pozostający w rezerwie.

    Melduję okręt w gotowości bojowej - i czekam na rozkazy.

Milo widzieć tego który uratował mój okręt od zielonych mechanicznych potworków 😉 Szkoda, że nie mogłem się odwdzięczyć 👿 ale na przyszłość jakby jakieś problemy były a ja byłbym w pobliżu to wywołuj.

No i jeszcze muszę wyjaśnić pogłoski wmieszania się w sprawę kontaktu Sekcji 31.

Ja jako pierwszy odpowiedziałem na wezwanie dowódcy sekcji Krustyego to rozumię, Ale dlaczego na czas zjawiła się tylko jedna klingońska jednostka ❓ Gdzie tak długo przybalowała reszta floty ❓ Dlaczego nikt nie odpowiadał na moje wezwania ❓

Teraz żądam wyjaśnień co robił Borg w kwadrancie Alfa ❓ Dlaczego moje uzasadnione prośby o wysłanie dalekiego zwiadu zostały zlekceważone ❓ I najważniejsze dlaczego ostatnio zagrożenie ze strony Borg traktuje się można by rzec jako nieznaczne.

Czy admiralicja przeglądała bazy danych Niech sobie porówna dane Cuba 🙂 a Sovoreigna, ich ilości i moc. Czy ktoś uważa, że SZCZĘŚCIE które nam do tej pory dopisywało trwać będzie wiecznie.

Żądam raportu i wyjaśnień bo inaczej zgłoszę to do najwyższego dowudctwa.

👿

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram