Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Taktyczny: Eeeee coś mi tu nie graJa: Co do jasnej $%^%&$, ktoś tu sobie jaja robi ?Taktyczny: Nowa jednostka na skanerach, to Gat.. , hmmm , nie to są sygnatury BORG.Ja: Żarty sobie ze mnie Hans stroisz ? To nie najlepszy pomysł w tej chwili 🙁 Taktyczny: Niech pan sam zobaczy, na ekran.Ja: ^%%^$$% Hans rozpocznij ostrzał z wszystkiego co mamy. Maszynownia nie wiem jak to zrobicie ale chcę mieć 150% mocy rdzenia i podawać raport.Gł. Inżynier: Stan osłon 80% trzymają, integralność kadłuba 75% naprawa w toku, problem z reaktorem wykryliśmy naprawy w toku wydajność obecna 90% zaczynają padać akumulatory rezerwowe, zostało 20%.Taktyczny: Rozpoczynam ostrzał. Dziobowe wyrzutnie torped gotowe. Dwie torpedy kwantowe poszły. 10 Fazerów rozpoczynam ostrzał, zmieniamy kurs, 7 lewoburtowych fazerów, rozpoczynam ostrzał.Ja: Sternik manewry uchyleniowe, Naukowy szukaj słabych punktów.Naukowy: Potężny promień gatunku, może ostrzelać tylko jedną jednostkę na raz. Nasze osłony wytrzymają 2 bezpośrednie trafienia. nie wykryłem innego typu uzbrojenia, radziłbym trzymać się z tyłu.Pierwszy: Admirał kazał się wynosić.Ja: Pani Chan nie otrzymaiśmy tego rozkazu.Pierwszy: Zrozumiałam.No i Corsair poleciał prać to coś.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram