Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Inżynier: Kapitanie stabilizuje moc 88% rdzenia, naprawy poszycia w toku 70%Ja: I trzymać tak dalej, taktyczny jak wygląda sytuacja ?Taktyczny: Osłony 80% trzymają, ustawiam okręt do ataku.Ja: Podleć do sfery na 15 km. wyślij koordynaty naszego podejścia na Vornaka i Valdę niech odpalą torpedy w chwilkę po naszej salwie, i niech się ustawią po góra 3 km. w lini od naszej pozycji strzału aby sferę zaatakować od jednej strony.Celuj w emitery. To powinno ograniczyć jej zdolność osłony i oddania ognia w różne jednostki.Taktyczny: Wykonuję, odległość 19 .... 17 .... 15Ja: Ognia !!Taktyczny 2 torpedy poszły, rozpoczynam ostrzał asteroidJa: Utrzymuj kurs, ściągamy ogień na siebiePierwszy: Kapitanie może powinniśmy także wypuścić nasze promy aby oczyszczały drogę torpedom.Ja: jeszcze nie teraz, mogą się później przydać a bezpieczne tu napewno nie będą, poza tym Klingońskie myśliwce świetnie dają sobie radę.Corsair po odpaleniu torped nie zmienił kursu lecz ciągle leciał w kierunku sfery ostrzeliwując asteroidy z fazerów z dizobowych i bocznych fazerów.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram