Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Ja: Taktyczny jak tam sytuacjaTaktyczny: Osłony 91% i trzymają wychodzimy z zasięgu broni Sfery torpedy załadowane i gotowe do strzału jednak z tej odległości szanse na trafienie sfery wynoszą niecałe 2%. fazery naładowane Sfera poza zasięgiem musimy zawrócić.Pierwszy: Kapitanie, Livingston jest już poza zasięgiem Sfery i mało prawdopodobne jest aby ta go mogła skutecznie ostrzelać:Sternik: poza tym z przekazu wynika, że Livingston nie potrzebuje naszej eskorty.Ja: Dobrze panie i panowie zawracamy, tylko taktyczny nie strzelaj od razu torped mamy jeszcze dużo ale, nigdy za wiele.Taktyczny: zrozumiałem.Ja: Inżynier status ?Inżynier: Integralność kadłuba 65% osłony trzymają, mamy mały problem z rdzeniem tracimy powoli moc lecz wydaje mi się, że to nic poważnego, stabilizuje ......... mamy 86% w tej chwili aby utrzymywać wszystkie systemy zużywamy dużo mocy z awaryjnych akumulatorów kapitanie, wyczerpane są już w 60% jeszcze troszkę i będę musiał zredukować moc systemów drugorzędnych.Ja: Zrozumiałem|| Corsair w tym momencie zaczął zawracać i ustawił się dziobem do Sfery, lecąc z maksymalną impulsową zaczął zbliżać się do celu ||Ja: Łączcie mnie z ValdąUSS Corsair do IKC ValdaKomandorze już do was lecimy, spróbujemy zkoordynować podejście do sfery razem z waszym atakiem ale musicie troszkę poczekać zanim wejdziemy w zasięg sktecznego ognia fazerów, żeby utorować drogę dla torped. Trzymajcie się.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram