Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Seldon
Participant

Pierwszy: Zwialiśmy im.Ja: Swietnie, Borg nie ma najmniejszych szans dogonić nas. Taktyczny, status naszych okrętów.Taktyczny: USS Corsair ma osłony na poziomie 91%, IKC Valda - 80%. Obydwa całkiem nieźle się trzymają.Ja: A Sfera?Taktyczny: Osłony 48%, integralność kadłuba - 10%, utrata trzech emiterów wiązek tnących, znaczne zmniejszenie możliwości bojowych. Raczej długo nie wytrzymają.Pierwszy: Rewelacja. Tylko nie wiem, co będzie przy spotkaniu z sześcianem.Ja: Lepiej nie myśleć. Maszynownia, jak tam?Maszynownia: Nieźle, kapitanie. Osłony na 19%, integralność kadłuba na 92%. Reaktor wreszcie pracuje na 118%. Fazery w pełni naprawione, są też sensory bliskiego i średniego zasięgu. Główny deflektor nawigacyjny też pracuje, możemy wchodzić w warp w razie czego. Ale odradzałbym branie teraz udziału w walce, chyba że chcesz, żebyśmy zostali zmieceni.Ja: Bez obawy. Ale na wycieczkę do stoczni nie licz. Pierwszy, kontynuujemy oddalanie się od Sfery, dopóki nie zakończymy tych napraw.Pierwszy: Tak jest, proszę pani.Ja: Grr... Wyrwaliśmy się z paszczęki lwa, a on sobie żarty stroi.Pierwszy: Taka już moja natura.Ja: Ech... Chorąży, otwórz kodowany kanał do floty.Chorąży: Kanał otwarty.Ja: "Seldon do floty, jesteśmy już bezpieczni. Możecie "zająć" się Sferą. Wrócę, jak tylko zregenerują się osłony okrętu. Może tym razem ja będę kogoś osłaniać? W każdym razie życzę powodzenia. Seldon wyłącza się."//USS Livingston szybko oddalał się od jednostki Borg, ostrzeliwanej przez okręty wsparcia. Sfera nie mogła już dogonić Excelsiora, odległość stała się zbyt wielka, a powiększała się z każdą sekundą. Manewrując pomiędzy asteroidami, okręt Federacji stał się celem poza zasięgiem śmiercionośnej broni Borg.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram