Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

USS Corsair Do USS LivingstonPrzyjąłem, w tej chwili jesteśmy w takim stanie, że możemy ogień przyjąć na siebieJa: Inżynier statusInżynier: Kapitanie mieliśmy sporo czasu do napraw integralność kadłuba 60 % Osłony 100%. Udało mi się zwiększyć wydajność rdzenia do 90%Nie mam pojęcia jak to zrobiłem ale działa, jaki ja jestem dobry.Ja: To dlaczego mój kapitański replikator ciągle jak poproszę lody to mi tosty podaje 8) Inżynier: He he bardzo śmieszneJa: Sternik podleć do sfery najbliżej jak się da, ściągniemy na siebie jej ogień, taktyczny odpalisz torpedy i wszystkie fazery w sprawne emitery sfery jak będziemy na tyle blisko żeby mieć 100% pewności na trafienie.Taktyczny: Zrozumiałem.Corsair wyminął Valdę i w odległości około 2 km od celu odpalił 2 torpedyi z wszystkich dziobowych fazerów następnie zrobił zwrot przez lewą burtę i jeszcze przyciął w sferę z bocznych banków.Sternik: Uff było blisko, manewry między asteroidami a sferą w tej odległości to nic przyjemnego dobrze, że Excelsior jest całkiem zwrotny.Ja: Żebyś wiedział

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram