Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Seldon
Participant

Ja: Status.Taktyczny: Osłony 39%, integralność kadłuba 78%. Nie działają sensory dalekiego i średniego zasięgu, jeden z fazerów dziobowych, komunikacja podprzestrzenna. Ambulatorium melduje 12 zabitych i 47 rannych, w tym ciężko.Ja: Fatalnie. Co z Sferą?Taktyczny: Osłony 73%, integralność kadłuba 16%. Szybko naprawiane są emitery wiązek tnących, ponadto następuje szybka regeneracja osłon. Żadna z torped nie trafiła, zaś ostrzał z fazerów przynosi niewielkie efekty. Systemy sensorów jednostki Borg są zwrócone na nas i jedną z klingońskich jednostek.Ja: Nie jest dobrze. Osłony przetrwają jedynie jeden wystrzał z emitera Borg. Jaki nazywa się ten klingoński okręt?Operacyjny: IKC Valda... Kapitanie, właśnie otrzymuję transmisję od Valdy.Ja: Interesujące. Na ekran. IKC Valda: "Wolf do dowódcy USS Livingstone. Jesteście jej celem priorytetowym. Sugeruję natychmiastowy unik i skrycie się między asteroidami."Ja: Otworzyć kanał.Operacyjny: Gotowe.Ja: "Tu kapitan Seldon z USS Livingston. Kapitanie, czy Klingonom godzi się namawianie innych do "krycia się"? Oczywiście żartuję, panie Wolf. Zaraz opuścimy pole walki i radzę panu zrobić to samo, bo Borg pański okręt też "polubił". Ale w razie czego, proszę powiedzieć. Nadlecę z "pomocą". Powodzenia. Seldon wyłącza się." A teraz, sternik, kurs na odwrót od Sfery. Załadować torpedy w tylnej wyrzutni.Taktyczny: Tak jest.Sternik: Kurs wprowadzony, kapitanie.Taktyczny: Torpedy załadowane. Jesteśmy w optymalnej pozycji do strzału. Strefa naszego ognia na sferę znajduje się pomiędzy dwoma pasami asteriod. Za chwilę oddanie strzału będzie niemożliwe.Ja: A więc poślijmy im prezent na pożagnanie. Ognia.Taktyczny: Torpedy poszły. Z dostawą do domu.Pierwszy Oficer: To znaczy do piekła.USS Livingston zaczął powoli oddalać się od strefy bitwy, lawirując pomiędzy wieloma asteroidami i wybierając te większe, za którymi mógł ukryć się przed śmiertelnym ogniem Sfery Borg.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram