Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Taktyczny: kapitanie Valda się uchyla mam okno na sferę.Ja: to odpalaj i spadamy póki jeszcze możemy. Inżynier jak tam rdzeń ?Inżynier: Robię co mogę ale brak techników daje się we znaki Borg zasymilował mi całą jedną ekipę remontową dwuch techników zginęło i mój zastępca leży w ambulatorium. Nie przekroczymy wydajności 82% bez napraw w stoczni.Pierwszy: Kapitanie może zaciekawie nie jest ale za to morale załogi aż wrze. Ja: Tak pani Chan a co ja na to mam poradzić, kazać im abordażować sferę HAHAHAW tym momencie z okrętu wystrzeliły dwie torpedy kwantowe a fazery cięły pobliskie asteroidy jak się tylko dało.Corsair do Valdy dobrze się nam razem pracuje jako okręt mniej uszkodzony oferuje panu dowództwo tym bardziej, że reszta jak zwykle gdzieś zabłądziła.W tej samej chwili gdy wypowiadałem te słowa pomyślałem o Krustym ( Niech ten kapitan znowu wpadnie ze swoim wejściem bo inaczej możemy mieć problemy chociaż sfera jest nieźle pokiereszowana to i tak ugryżć ostro potrafi, no i w końcu przydało by się ją zdezaktywować )

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram