Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Seldon
Participant

Taktyczny: USS Corsair, USS James T. Kirk i jeden z okrętów klingońskich przeprowadzają silny atak na Sferę. Razem z naszą salwą powinien być kończący dla jednostki Borg.Ja: Operacyjny, otwórz kanał. Operacyjny: Kanał otwarty.Ja: "Tu kapitan Seldon do wszystkich okrętów. Sugerowałbym takie ograniczenie ataku, aby Sferę unieszkodliwić, a nie zniszczyć. Wtedy może uda nam się wydostać coś z banków danych Borg. Seldon wyłącza się." Teraz otwórz kanał do Corsaira. "(Z przymrużeniem oka) No cóż... Lepszy uszkodzony okręt niż zniszczony okręt, prawda? I rozumiem, że to "szał bojowy" zmusił pana do użycia określenia "komandor". (Poważnie) Słyszał pan o tym, co mówiłem na kanale do wszystkich?"Taktyczny: Rozpoczynać ostrzał z fazerów?Ja: Chyba sobie darujemy. Manewry uchyleniowe w czasie oczekiwania na odpowiedź... Choć sądzę, że nie będzie odpowiedzi.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram