Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Ja: Inżynier stausInżynier: Integralność kadłuba 45% moc osłon 85%, wszystkie systemy sprawne. Broń gotowa do strzału.Ja: Dobra super połączcie mnie z Livingston. USS Corsair do Kapitana SeldonaMyśli pan komandorze, że opuszczę taką bitewkę nie dziękuje zaraz dorzucę swoje 10 groszy.Ja: ( Z uśmiechem na twarzy ) Taktyczny sytuacjaTaktyczny: Sfera wyłania się z za asteroidy zaraz będziemy w dogodnej pozycji do odpalenia torped.Ja: CZekaj chcę być jak najbliżej. Sternik ?Sternik: już, już pełna impulsowa.Wtedy Excelsior wyłonił się nagle z za asteroidy i z pełną impulsową leciał w kierunku sfery wymijając mniejsze asteroidy. Ja: taktyczny odległość ?Taktyczny: 5000 km. baaardzo blisko !!Ja: Odpalaj torpedy i dziobowe banki fazerów, potem zwrot na prawą burtę i prawe fazery. OgniaTaktyczny: Wykonuje.USS Corsair nie włączałbym się bez powodu.Sfera musi być zniszczona jak najprędzej, powtarzam jak najprędzej.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram