Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Seldon
Participant

W USS Livingston uderza jeden z promieniu tnących Sfery, lecz zaraz po tym okręt kryje się za dużą asteriodą, która ochrania go przed totalnym zniszczeniem. Wymierzona w niego broń Borg zatrzymuje się na asteriodzie i nie dochodzi do okrętu Federacji. Taktyczny: Bezpośrednie trafienie z jednego emitera jednostki Borg. Osłony 75% i trzymają. Integralność kadłuba 98%. Inne ataki Sfery przesłonione zostały przez asteroidę między nami. Ambulatorim melduje tylko kilku lekko rannych.Ja: Dobrze. A status Sfery? Jakie zniszczenia zadały ataki klingońskie?Taktyczny: Osłony Sfery - 63,65%. Integralność kadłuba - 11,43%. Siedem emiterów promieni tnących niesprawnych. Szybkość i manewrowość Sfery pozostaje niezmieniona. Kadłub zszywają polami izolującymi wysokiej częstotliwości.Ja: Sternik, najwyższy czas na atak. Przygotować się do zbliżenia się do Sfery. Załadować wyrzutnie torped.Operacyjny: Kapitanie, Klingonie meldują, że Borg przechwycił dane na temat torped kwantowych i polaronowych z USS Corsair. Proponują przyspieszenie działań ofensywnych.Ja: (Ironicznie) To przecież całkowicie zmienia naszej taktyki. Przecież Livingston to bardzo nowoczesny okręt. Wyślijcie do floty kodowaną informację, że nie zmieniamy taktyki z powodu braku tego typu torped. Postaramy się jednak działać szybciej.Taktyczny: Wyszliśmy poza asteroidę, kontakt wizualny ze Sferą... Jesteśmy w zasięgu torped.Ja: Celować w reaktor. Ognia. Fazery celować również w reaktor.Taktyczny: Torpedy poszły.Operacyjny: Transmisja z USS Corsair. Oczekują na dane na temat bitwy.Ja: Otwórz kanał. "Kapitanie Tazman, Sfera jest ciężko uszkodzona, znacznie straciła swój potencjał bojowy. Okręty klingońskie oraz federacyjne poradzą sobie z tą Sferą, więc możesz się spokojnie kryć między tymi asteroidami. Pozatym zauważam, że powinniśmy dostawać rozkazy od jakiegoś dowódcy floty Federacji. I oferuję pomoc w naprawach i lekach. Akurat mam w ładowni transport medykamentów i lekarzy na Toivian III. Powodzenia. Seldon wyłącza się."

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram