Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Inżynier: Wprowadzam sekwencje rozruchu rdzeniaJa: Zrozumiałem, wykonaćW tym momencie okręt zaczoł wracać do życia światła rozbłysły oślepiającym blaskiem. Wszystkie systemy zaczęły funkcjonować. Ja: Inżynier raportInżynier: Rdzeń Warp działa 30% 40% stabilizuje, maksymalna obecna wydajność 79%. Odzyskujemy osłony 25%, inegralność kadłuba 35% wszystkie rozszczelnienia zlikwidowane wyrwa zlikwidowana, baterie awaryjne są ładowane. Silniki impulsowe działają 100% mocy, mamy pełny wspułczynnik manewrowości. Systemy łączności i sensorów stan 100% funkcjonalności. Wszystkie pokłady oczyszczone ze śmieci.Ja: Taktyczny jaki status bojowyTaktyczny: 27 banków fazerów sprawnych, ładująsię. Torpedy kwantowe załadowane i gotowe do strzału, zostało jeszcze 140 sztuk włącznie z tymi w wyrzutniach. Osłony funkcjonują, system modulacji działa, regeneracja trwa. Ogólny status zdolności bojowej 55%.Sternik: Kapitanie jakie rozkazy, przy obecnym poziomie mocy osiągniemy Warp 6.Ja: Poczekajmy trochę chcę mieć twardze osłony zanim wrócimy do walki.Wyslać zaszyfrowaną wiadomość do pozostałych okrętów

Tu USS Corsair do floty jak wygląda sytuacjaOkręt niedługo będzie miał pełną zdolność bojowąCzekam na rozkazy.

Ja: Sternik grzej silniki impulsowe, ruszamy 1/2 impulsowejSternik: Przyjąłem, jaki kurs ?Ja: lecimy na pozycję floty. Zanim dolcimy chcę miec 100% osłon.Okręt nagle ruszył powoli w obłoku asteroid w kierunku toczącej się walki

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram