Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Tu USS Corsair do IKC Valda dziękujemy za pomoc ,już jesteśmy tak głęboko w tym gąszczu asteroid, że BORG nawet jagby nas znalazł to by tu się nie wcisnął. Komandorze nie dajcie Sferze uciec my postaramy się wrócić najszybciej jak się da. Powodzenia. O i Komandorze pilna sprawa mieliśmy włam do komputera, podejrzewamy, że Borg posiada wiedzę o naszym systemie przechwytywania głowic bojowych, może to ogólnie osłabić skuteczność naszych torped walcie z najbliższej możliwej odległości. Tazman OutJa: Inżynier statusInżynier: Integralność kadłuba 20% mikropęknięcia na wszystkich pokładach zlikwidowane, wyrwa w kadłubie załatana w 50% ale bez stoczni będzie problem. Reaktor Nuklearny działa mam 115% narazie wyłączam napęd impulsowy a moc z reaktora przekierowuje do systemów podtzrymywania życia. Kapitanie chcę odłączyć rdzeń i dokonać naprawy ale bez niego leżymy jak kaczki. Reaktor termojądrowy wystarczy aby utrzymać system podtrzymywania życia i czujniki bliskiego zasięgu.Ja: No to wyłączajPierwszy: Kapitanie raport o ofiarach, 67 rannych, 51 zabitych, 50 zaginionych najprawdopodobniej zasymilowanych.Ja: Niedobrze Sternik: Kapitanie trochę tu ciasno między tymi asteroidami, bez silników impulsowych nasze zdolności manewrowe są praktycznie żadne.Ja: Inżynier słyszał ?Inżynier: Rdzeń do pracy będzie gotowy za godzinęPierwszy: Oby godzina wystarczyła.Ja: To chwilowo sobie nie powalczymy, o ichcę mieć sensory i łączność dalekiego zaięgu, musimy wiedzieć co się tam dzieje.I wtedy na postrzępionym kadłubie Excelsiora zgasły światła i okręt pogrążył się w ciemnościach. Gdzie niegdzie na pokładzie paliły się tylko czerwone światła awaryjne a wszędzie było widać biegających techników z latarkami.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram