Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Ja: Inżynier Status !!!!!Inżynier: Osłony 0% Integralność kadłuba 12% Reaktor 29% i bardzo ale to bardzo niestabilny. Napęd impulsowy właśnie przywrócony, reaktor 74%Rozczelnienie kadłuba na pokładach od 12 do 14. Mikropęknięcia na pokładach od 11 w zwyż. Pożar na 22 opanowany. Ja: Taktyczny raportTaktyczny: Brak zasilania dla fazerów i torped mamy problemy ze steramiPola izolacyjne trzymają.Ja: Inżynier co się do cholery stało !!?? Bez problemu powinniśmy to wytrzymać Inżynier: Sfera krytycznie trafiła w górną część osłony rdzenia mieliśmy, krótki spadek mocy i znacznie osłabły osłony, wtedy zostaliśmy ponownie trafieni zanim zdążyłem ustabilizować rdzeń i stało się to co stało.Pierwszy: Do diabła co za pech jakie stratyO. bezpieczeństwa: Przez chwilę mieliśmy abordaż ale przy pomocy klingonów został odparty. Raport o stratach 54 Rannych 39 zabitych.Raporty ciągle napływają.Ja: Sternik wszystko na impulsowych co masz na najbliższe zgrupowanie najgęstrzych asteroid tam się zchowamy.Sternik: Wykonuje, sensory padły jedyna potwierdzona wiadomość to ta, że sfera się wycofuje.Tu USS C-rsair do w---stkich jednostekkon--nuujcie pościg za Sfer-Wycofujemy się z wa--i, powtarzam wycofujemy si- z walkiPostaramy się dot---ć do naj

j stoczni wróci-y najpr---ej jak się tylko da. Wysyłam 8 pro--w które są na pok--adzie, wam do pomocyJeśli ktoś ma o--otę może przesła- sob-- pakiet tor--d kwantowych z moje--o okrętuPowo--enia

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram