Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Q
Participant

Hi !!! Nareszcie jestem, tam gdzie bylem to nawet promienie swietlne (komorki) zasiegu nie maja a o teleportacji i innych sztuczkach (internecie) mozna marzyc. Mam pewna propozycje gdyz czasu za wiele nie mam. Niech kazdy wysle do mnie na priv sprawozdanko "ile chcialby zeby jego atak narobil uszkodzen i ile jego obrona ucierpiala" ja to zestawie z innymi danymi i ze sprawozdankiem strony przeciwnej wtedy podejme stosowna decyzje. Poza tym Na czas mojej nieobecnosci trzeba znalesc zastepce, czekam na kandydatow.(ostrzegam robota nie jest latwa).

WYNIKI DZIALAN WOJENNYCH

825000 uszkodzen od sphere czyli:

264 spojnosc kadluba USS Corsair oslony down, naped warp uszkodzony systemy bojowe ofline asymilacja rozpoczeta...

Uszkodzenia oslon Sphere zadane w wyniku ognia z IKC Valda 464250 + 432000

Uszkodzenia oslon Sphere zadane w wyniku ognia z IKC BetleH 1158432

I pancerza 324000

Promy i D’K’Tar ustawily się na pozycjach i zaladowaly bron, sa gotowe do strzalu

Uszkodzenia oslon Sphere zadane w wyniku ognia z USS James T.Kirk 1100000 + 2430000

Uszkodzenia oslon Sphere zadane w wyniku ognia z USS Livingstone 290500 +1080000

IKC Vornak gotowy do strzalu...

Reszta floty wylania sie zza asteroid

Calkowite uszkodzenia sphere 10897180 oslon

I pancerza 324000

Jej stan :

Oslony 9102820

Pancerz 2676000

Admiral RemiQ:

Scena jest udekorowana, Aktorzy znaja role, zaproszenia rozdane...

Jesli Borg chce zatanczyc to niech tanczy!

Do wszystkich jednostek rozproszyc sie w asteroidach...

Moj okret zajmuje sie pomoca USS Corsair pomimo kamuflarzu jestesmy w stanie przeslac na niego oddzialy specjalne wyszkolone do walki z Dronami Borg (a juz myslalem ze bron z okresu od 19-21 wieku zgnije w muzeach)

Do otwartej walki jeszcze teraz sie nie mozemy wlaczyc trwaja przygotowania do uruchomienia...o tym dowiecie sie we wlasciwym czasie...rozumiecie...

RemiQ out.

Prace nadal trwaja

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram