Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Seldon
Participant

USS Livingston wychodzi z warp i przekracza granicę systemu.USS Livingston do USS Corsair: Kawaleria nadeszła, mam nadzieję, że nie za późno. Przyłączam się do bitwy.USS Livingston do USS James T. Kirk oraz okrętów klingońskich: Tu USS Livngston. Przybywamy z pomocą. Jaka jest sytuacja? I w ogóle gdzie jest okręt dowodzenia?Ja: Sternik, zbliżenie do Sfery Borg, manewry uchyleniowe Alfa-Pi-Cztery, dystans strzału z fazerów. Taktyczny, namierzyć... rdzeń reaktora Sfery i wystrzelić, kiedy będziemy w zasięgu. Czy wszyscy na pokładzie mają broń osobistą?Taktyczny: Broń została już rozdana... Jesteśmy w zasięgu torped.Ja: Ognia. Zwrot przez prawą burtę, prowadzić ostrzał z fazerów. Maszynownia, czy możecie dać więcej mocy do fazerów?Maszynownia: Niestety kapitanie, reaktor pracuje na 112%, dalsze zwiększanie obciążenia może się skończyć spaleniem systemu EPS i przeciążeniem rdzenia.Ja: Dziękuję. Sternik, trzymaj nas z dala od Sześcianu. W przypadku kiedy będzie w odległości 30 000 km, zabierz nas stąd.USS Livingston do USS James T. Kirk: Witam, kapitanie. Kapitan Seldon z USS Livingston. Rozumiem, że pański okręt jest tymczasowo głównym okrętem dowodzenia, głównie z powodu największych możliwości bojownych pańskiego okrętu. Czy ta bitwa prowadzona jest z jakąś określoną taktyką czy przypomina bezładną strzelaninę? Jeżeli podejmie się pan dowodzenia, to czekam na rozkazy.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram