Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Qbah
Participant

//Widze, ze nikt z was nie widzial, ile te fotonowwki, albo kwantowki, albo polaronowe, ALBO jonowe robia uszkodzen ❗ Powiedzcie mi, jakby to wygladalo, ze statek Borg odpada na salwe z torped z pieciu statkow ❓ Ten wypala piec, ten siedem, Sovek 10 + 3 kwantowki, Coen dwie jonowe Excelsiory tez troche wypluwaja i mamy 30.000.000 uszkodzen (czyli pol oslon Cube'a spadlo, a moja BOJOWA Sfera odchodzi w niepamiec). Zapewne kazdy z was FC ogladal, wiec tam takie serie z fotonowek szly w tego Cube'a, ze hej, a on nadal sie trzymal. Wiec "nasze" fotonowki i inne torpedki robia DUZO uszkodzen (fot -270.000 vs oslony, a jonowa 1.080.000 vs oslony), za to zadziej sie z nich strzela, wiec jest mniej wiecej, jak w swiecie ST. Osobny topic do dyskutowania problemow napotkanych podczas tej "sesji" to dobry pomysl, tutaj tylko sama walka. Moglby ktos zalozyc?? A teraz do walki...//Tu Sfera 666 z 1313:USS Corsair na kursie do pasa asteroidow.Wyszedl z Warp.35% energii reaktora do wiazki holowniczej, przystosowac sie do modulacji fazerow USS Corsair. //Juz raz do mnie strzelal//Skok wewnatrz systemu w celu zniwelowania odleglosci.Wykonac... zoom... ...zoom... //to jest doslownie 1-2 sekundy//USS Corsair w zasiegu emiterow i wiazki holowniczej.Aktywowac wiazke.Emitery 1 do 6 i 12 do 17 ognia.Drony w gotowosci.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram