Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Anonymous
Guest

"Wolf do Coena: Zrozumiałem. Kurs na punkt zborny. Wolf out"Sternik - maximum warp. Engage!//D'meg: owszem, wzięlismy pod uwagę brak osłon Sfery...Co do wielkości zniszczeń...One są 2,7 raza mocniejsze od fotonówek.Kwantowe, znaczy. A w FC cztery kwantówki w Sferę poszły... Policzyłem :DNo i Qbah słusznie zauważył...Dla torped założyliśmy dwa razy mniejszą siłę zniszczenia, jeśli trafia w pancerz.Dane torped dla Klingonów:standardowa klingońska torpeda fotonowa jest 1,6 raza mocniejsza od standardowej federacyjnej (za Daystormem), więc...1. Torpeda fotonowa: 432 000 przy trafieniu w osłony/216 000 przy trafieniu w pancerz;2. Torpeda polaronowa: 1,5 raza mocniejsza od fotonowej, czyli:0 (ignorują osłony)/324 000;3. Torpeda jonowa: 2,5 raza mocniejsza od fotonowej, znaczy się:1 080 000/ 540 000Poprawione. Czy ktoś moze mi powiedzieć, o czym ja wtedy myślałem?? :/Uwaga dodatkowa: betleH ma disruptor wiązkowy, wstępnie założyłem, że on też zabiera 40 % mocy wyjściowej. Może tak być? //

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram