Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Q
Participant

Bez obaw mi nie zalezy ani na wygranej Federacji, ani Borg...

Moim celem jest zapobiegniecie zagladzie multiwszechswiata, ktora mielismy w poprzedniej historii wszechswiata. A ze P Peter nadal mi brozdzi i chce sie mscic wcielajac sie w krolowa Borg musze cos pomoc Federacjii chociaz chwilowo, by byla rownowaga dlatego powstal RemiQ. Po jednym czlonku Continuum na strone konfliktu powinno wyrownac szanse. A poza tym P Peter interesuje moja kariera w Continuum, a dokladnie wyrzucenie mnie z tamtad, bedzie robic wszystko by zniweczyc moje plany pomimo ze na razie stosuje sie do instrukcjii Rady wystarczy jeden jej ruch, by wszystko zniszczyc

Ja wykonam tylko jeden ruch w odpowiednim momencie bo Federacja bez tej pomocy by padla zwlaszcza ze Peter cos z 8472 kombinuje przy jej mocach wszystko jest mozliwe.

Tak wiec Admiral RemiQ oczekuje w pasie asteroid na reszte floty...i odda dowodztwo gdy afera ze Zmiennymi zostanie zalatwiona pewnie przez 😉 sekcje 31

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram