Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Qbah
Participant

//Nie chcialbym narzekac, Coen, ale transfazowek NIE MA. Podobnie jak pancerza Fedkow (nikt nie pisal, ze wlacza, ale tak tylko dla przypomnienia). Moja Sfera, choc jest potezniejsza od "zwyklej", to jednak nawet jednego trafienia nie wytrzyma. Przeciez Cube'y na strzala odpadaly, a sa DUZO potezniejsze od mojej Sferki. Takze, jak Krusty napisal, nie uzywamy niekanonicznych "rzeczy" (np. moja Sfera byla w Sfc3, a poza tym to jest jedyny wyjatek tutaj, zaakceptowany)////Aha, zmienilem troszke swoja Sfere. Usunalem inwerter oslon {bo nie wiem, jak z tego korzystac :P} i napisalem, ile emiterow wiazek tnacych mam - 20. Czyli przy calkowitej wydajnosci broni 1.500.00 TW, kazdy z emiterow robi 75.000 "uszkodzen". Wiec jak napisze, ze 4 emitery atakuja ten a ten okret, to w nastepnym poscie od tej osoby mozna napisac stan oslon {ew. kadluba, jak oslony padna}. Mysle, ze jest to dobry pomysl. Aha, i na raz ze wszystkich wiazek w jeden cel to nie wypale, bo po calym kadlubie emitery sa rozlozone, wiec nie boi, ze ktos na salwe odpadnie 😉 Klingoni raczej tego problemu nie maja, u nich to wszystko na dziobie zamontowane jest 🙂 Fedki raczej tez beda z wiekszosci ladowac - te ich pierscienie fazerowe {czy jak to sie tam nazywa} i wyrzutnie fotonowek/kwantowek tez w wiekszosci na przod skierowane sa. I jak ktos bedzie do mnie pakowal, to niech tez tak pisze, bo akcje, jak wczesniej byly, to raczej bez sensu beda - nie wiadomo, co, jak i dlaczego (oczywiscie nalezy smaczki pisac, ze tam sie iskrzy, ze medyk potrzebny, ze to sie pali, ze takie straty, ze zle, niedobrze i zginiemy, bo to najlepsze bedzie w tym wszystkim). Takze jak pisalem, proponuje 24h=1 tura i walka w tym stylu. Ewentualnie mozna dodac, w ktory podsystem badz emiter badz cokolwiek innego sie strzela. I przydalby sie Q, ktory by pisal, co pudlo, a co weszlo. Jak rowniez: ile robia fotonowki albo kwantowki?? Albo uzbrojenie Klingonow?? Bo nie wiem... I znowu zem sie napisal 😛 //

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram