Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Tazman
Participant

Tu USS Crsair do USS Livingston.Witam kapitanie SeldonJednostki BORG to jeden Cube i jedna SferaO ile Cube wygląda normalnie , 😕 nie potwierdzamy żadnego znanego typu sfery. Ciągle zbieramy dane, jak narazie zauważyliśmy brak wyrzutni torped, lecz dużo większą ilość promieni tnących. Sfera, także ma zauważalnie zwiększoną wydajność rdzenia. Postanowiłem się oddalić od celu na 6.000.000 km na wszelki wypadek. Gdyby się im zachciało coś ustrzelić chce mieć trochę czasu na wysłanie testamentu.O i kapitaniePytanie:Czy mam szansę zaatakować w pojedynkę BORGA i zwyciężyćOdpowiedź:Oczywiście, pod warunkiem, że BORG miałby poczucie humoru - padł by ze śmiechu HA HA 😀 EEEE chyba to nie takie śmieszne jak z początku myślałem.Przechwyciliśmy właśnie transmisję podprzestrzenną BORG Próbujemy Rozszyfrować - Jak się uda poinformujemyDo dowudztwaKto dowodzi wkońcu tą federacyjną grupą uderzeniową ❗ ❓ I gdzie są jakie kolwiek rozkazy ❓

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram