Forum Fandom Sesje RPG, PBF i inne Sesja RPG Walka z Borg Re: Walka z Borg

Seldon
Participant

Oj, widzę, że to mnie niezła bitwa ominęła. Ale jeśli można, to i ja proszę o przyłączenie mojego okrętu do federacyjnej armady Admirała Krusty'ego. Mam nadzieję, że mój Excelsiorek przyda się chciaż do zbierania rozbitków, bo do bezpośredniej walki raczej nie nadaje się 🙁 . I właściwie to jestem za tym "systemem 24h", który ma być wprowadzany. I jedna sugestia: może dałoby się użyć systemu z StarFleet Battles, bo to też taka "papierowa bitwa", a gotowe tabelki się przydadzą. Bodajże SFB jest na płycie pierwszej części StarFleet Commanda, więc najwyżej wyślę to MG tej "sesji" na prv w wersji elektronicznej.Transmisja do USS James T. Kirk: Kapitan Michael Seldon z USS Livingston NCC-34099 prosi o dołączenie do Floty Federacji. Przesyłam dane techniczne mojego okrętu:Nazwa okrętu: USS LivingstonNumer rejestracyjny: NCC-34099Miejsce produkcji: Stocznie San FranciscoPrzeznaczenie: BadawczyKlasyfikacja: Badawczy/KrążownikWysokość: 100 m Długość: 467 m Szerokość: 185 mMasa: 8,7e8 kgŁadowność: ??? kgPowierzchnia mieszkalna: ??? m2Liczba pokładów: 28Załoga (oficerowie): 120Załoga (w sumie): 250Maks. liczba osób na pokładzie: 450Cywile/Rodziny: 80 Silniki - warp Reaktor: Materii/Antymaterii (MARA) Paliwo: ??? Gondole: 2 Prędkość przelotowa: 6 ??? Prędkość maksymalna: 8,6 ??? Prędkość awaryjna: 9,0 (przez 12h) ??? Silniki - impulsowe Reaktor: Termojądrowy Liczba: ??? Paliwo: ??? Uzupełnianie paliwa: ???Uzbrojenie - torpedy fotonowe Typ: Mk 2 ??? Liczba wyrzutni: 4 ??? Zasięg: ??? km Umiejscowienie: ??? ??? Maks. jednocześnie wystrzelonych: ??? Obudowy: 150 ???Uzbrojenie - fazery Typ: Mk VIII ??? Moc: 12 x 3,42e15 W ??? Zasięg: ??? km Umiejscowienie: ??? ???Uzbrojenie - fazery osobiste Typ: ??? Moc: ??? MWUzbrojenie - osłony Liczba: ??? Moc rozpraszania: 2,106e18 J ??? Systemy komunikacyjne Typ przekazów między statkami: ??? Zasięg osobistych komunikatorów: ??? km Zasięg statek-powierzchnia: ??? km Przepustowość: ??? kquadów/sek. Prędkość: 9.9997 Warp ???Skanery Maks. zasięg przy wysokiej rozdzielczości: ??? lś średnia i niska rozdzielczość: ??? lśTransportery Transportery osobowe: ??? Transportery awaryjne: ??? Transportery towarowe: ???Ambulatorium Liczba łóżek: ???Wiązka holownicza Zasięg: ??? kmPojazdy pomocnicze Hangary: ??? ??? Promy: ??? Typ-15 (minipromy - shuttlepod) ??? Typ-7 (promy osobowe) ??? Typ-6 (promy osobowe) ??? Typ-9 (promy towarowe) ??? Sphinx (pojazdy odbługi) Statku klasy Runabout: ??? Jacht kapitana: ???System komputerowy Typ: ??? Interfejs: LCARS Transfer danych: ??? kquadów/sek. Liczba modułów pamięci: ??? Pojenmość modułu: ??? kquadówZużycie statku Przewidywany czas eksploatacji: 100 lat Planowane przeglądy: ??? Czas między uzupełnieniami zapasów: 6 lat Czas między remontami: 18 latWskaźniki mocy wg Grahama Kennedy'ego (1000 = klasa Galaxy) Moc fazerów: 410 Moc torped: 240 Zasięg broni i celność: 590 Moc osłon: 390 Pancerz kadłuba: 250 Prędkość: 795 Manewrowość: 1200 Sumaryczna moc: 430

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram