Forum Fantastyka Star Trek Walka ras ;> Re: Walka ras ;>

Coen
Participant
#12912

Nigdzie nie jest powiedziane ze to by sami wymyśliscie to jak stać sie borg, bardziej realne jest to ze ktoś was stworzył (najlepsza wersja powstania borg, to opo "poczatek konca") razekm z technologią asymilacji, wy tylko asymilujac kolejne technologie rozwineliscie ten proces, ale nie byliscie w stanie zrobic tego bez tych niższych ras i ich smiesznej technologi.

I nie prawdą jest jakoby borg nie posiadał danych technicznych o broni fedziów gdyż zdobył je asymilujac romulańskie i federacyjne posterunki a potem baze danych Entka-D, a wasze metody oborny nie są wcale takie lepsze od naszych, to tylko kwestja rozmiarów, najlepszy dowód to pancernik Dominium który też jest ogromy rozmiarowo i tylko 4 razy słabszy od kostka, albo Star Base 74 i podobne które są od kosta spoe potęznijsze.

Co do zrobienia tego aby wszystkie technologie współcziałay na okrecie to jest to bzdura bo nie urzywacie wszystkich technologi, np nie widac u was kamuflazu, a inne technologie wcale nei tak trudno poąłczyc, nie raz juz robiono takie crosserwery z ruznych technologi i borg nie są wcale w tym wyjątkiem.

Pracują ci co nie chcą słurzyć w wojsku, bo widzisz, klingoni nie uwielbiaja służby na okrecie, tylko walke, a to wcale nie wymaga stopnia wojskowego aby muc stoczyc z kims pojedynek na betleH'y czy pięsci. Wiec nikt nie jest w deprsji, jesli juz ktos ma byc to chyba drona 8 854 993 z 4 756 998 232 ktora albo czysci przewud chłodniczy albo śpi

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram