Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

fluor
Keymaster

Z ekonomicznego punktu widzenia powstania są bezsensowne. Trzeba łożyć pieniądze na broń dla partyzantów, a na dodatek kraj nawet jeśli zwycięży to jest wyniszczony. Zresztą dla mnie powstania są bezsensowne z moralnego punktu widzenia (chyba że prowadzą do uratowania ludzi jeśli np. są prześladowani) bo państwo to sztuczny twór, tak samo jak naród więc pojęcie godności narodowej nie istnieje więc powstania z powodów narodowych są bezsensowne.

Państwo i naród nie istnieją?? To o co walczą ci wszyscy Palestyńczycy, Tybetańczycy, Baskowie, o co walczyły kraje kolonialne, okupowane... czyżby to wszystko zwyczajni idioci - nieświadomi swojej głupoty?

Tym, że wysyła się niewielkie oddziały wojskowe, elitę armii o specjalnym przeznaczeniu.

USA nie wysłało "małych" oddziałów. A Polska wysłała małe gdyż na duże je nie stać 🙂 I w przypadku wojny naród nie ma nic do gadania bo decyzję podejmuje prezydent.

Ile setek tysięcy żołnierzy już wysłały Stany do Iraku? Może kiedyś jeszcze to była interwencja, ale teraz to już jest okupacja, stąd zaangażowanie takich znacznych sił.

Ale ja mówię o Polsce i polskich posłach. Znasz wielu gotowych oddać życie dla słusznej prawy (albo dla pieniędzy).

No dobra.. Pokonałeś mnie 🙂

Mój korepetytor angielskiego miał takiego radykalne poglądy, jedyną szansę uratowania Polski widział w przejęciu władzy jako dyktator - myślę, że nadawałby się na terrorystę 😉

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram