Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Ixion
Participant
#13853

Zaraz... A jakich miałaby wrogów ta Armia Polska? Partyznatów z samopałami? A obywatele Polski nic nie mają do gadania. Wojna w Iraku tego dowodzi. 

A i co do tej broni biologicznej z kuchni. Może da się wyprodukować ale wcześniej sam umrzesz na to co produkujesz.

Nie partyzantów z samopałami, tylko partyzantów z karabinami, shotgunami, granatnikami (np. RPG-7), wyrzutniami rakiet (np. igła) i mnóstwem sprzętu, który chętnie sprzedają nam pobratymcy ze wschodu. Wojna w Iraku to nie „normalna wojna”, tylko interwencja. A jeśli ktoś wysyła całą armię na front, to z wolą obywateli musi się liczyć. Zapewniam, że zachowanie standardów bezpieczeństwa pozwala na przeżycie procesu produkcyjnego.

Wrzucenie wąglika do Sejmu nie spowoduje paraliżu państwa polskiego, co najwyżej wzmożony wysiłek w celu zaprowadzenia porządku.

Posłowie (czyli władza), zaczną się obawiać o swoje życie. Ponieważ wojna służy tylko im, to nie będzie presji społecznej by ją kontynuować. Przywódcy państwa postąpią tak jak zwykle to robią, czyli wycofają się, bo nie uwierzą, że coś ich ochroni od zamachów.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram