Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka UE za....Czy przeciw? Re: UE za....Czy przeciw?

Ixion
Participant
#13765

O nie. W przypadku mizernej nawet możliwości posiadania takowej broni Polska dostaje mandat od Busha, może od NATO albo ONZ (a nawet bez pozwolenia też może) i robi nam interwencję w Utopii (z nieukrywaną satysfakcją i dowodząc, że lepiej nam będzie u nich). Bardzo rzadko akceptowana jest secesja, a zwłaszcza jeżeli jest ogromna przewaga w wielkości.

Mylisz się! „My friend George” nie będzie miał w tym żadnego interesu, a nawet będzie mu zależało na osłabieniu pozycji UE i zdobyciu przyczółka. A nic nie jest tak dobrym przyczółkiem jak państwo kapitalistyczne o dużym potencjale rozwoju, położone w pobliżu potencjalnego wroga. Bardziej bym się już obawiał Wielkiego Niebieskiego Brata. Ale nawet on się na to nie odważy, bo w mojej „Utopii” każdy obywatel ma prawo do posiadania broni, a która regularna armia odważy się na walkę w mieście, mając wszystkich przeciwko sobie.

searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram